HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. İZZET MEMİ

DR. İZZET MEMİ Oyuncu, Yazar

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. İZZET MEMİ 2024 Konuşma Başlıkları DR. İZZET MEMİ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kendinden Gelen Mutluluk
  • Akılla Bir Konuşmam Oldu
  • Duygusal Çeviklik
  • İçindeki Kahramanı Ortaya Çıkar
  • Elinden Gelenin En İyisini Ortaya Koymak, Kendi Geminin Kaptanı Olabilmek

Dr. İzzet Memi Kimdir? 

 

Asıl mesleğini ‘’İnsan olmaya çalışmak’’ olarak nitelendiren Dr.İzzet Memi, bu yolculukta yan dal olarak konuşmacı, eğitmen, oyuncu ve yazarlıkla hayatına devam etmektedir.

Yaklaşık 4 sene önce ayrıldığı kurumsal yaşamdan bugüne kurucusu olduğu Kendine Değer firması çatısı altında felsefe, nörobilim, mitoloji ve kadim bilgelikleri kendine temel alarak mutluluk, akıl, irade, duygusal çeviklik, tepkileri yönetmek, iletişim ve motivasyon konularında hem bireysel hem de kurumsal alanda konuşmalar yapıp, eğitimler vermektedir.

Katıldığı televizyon programlarının yanı sıra, Dr.Memi 2017 Kasım ayında Umut temalı Tedx İstanbul organizasyonunda konuşma yapmıştır.

Ayrıca, yine bu konuların işlendiği 2015 yılında çıkan Açık Ruh Ameliyatı adlı kitabının yanında tek kişilik oyunu ‘’Karşı Yaka Işıkları’nı 4 sezondur sahnelemektedir.

2019 yılının başında Belçika’da aldığı 9 günlük eğitim sonrasında Avrupa’nın en köklü eğitim firmalarından Krauthammer firmasının resmi eğitmeni olan Dr.İzzet Memi, halen aktif olarak kurumsal alanda bu firmanın eğitimlerini vermeye devam etmektedir.

DR. İZZET MEMİ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.