INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DUYGU KEÇECİOĞLU

DUYGU KEÇECİOĞLU Transformal Nefes Terapisti ve Eğitmeni

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DUYGU KEÇECİOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları DUYGU KEÇECİOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Diyafram Nefesi ile Gelen Beden Zihin ve Ruh Sağlığı
  • Transformal Nefes Terapisi
  • Nefes Farkındalığı Semineri

Duygu Keçecioğlu Kimdir?

Uludağ Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Duygu Keçecioğlu, 14 yıl boyunca kariyerine satış, pazarlama ve iletişim sektörlerinde devam etti.

Tek başına çıktığı 2 yıla yakın süren ABD seyahati sırasında başlayan içsel yolculuğu onu; beden-zihin-ruh bütünlüğüne dayanan holistik uygulamaları araştırmaya yöneltti.

2008 yılında katıldığı Transformal Nefes çalışmalarının onda yarattığı fiziksel sağlık, ruhsal bütünlük ve zihinsel dinginlik kendi tanımlamasıyla ‘’mucizevi’’ydi. Bu deneyim onu hem bir yaşam alışkanlığı hem de profesyonel uygulamalar anlamında sürekli nefes çalışmalarının ve eğitimlerinin içinde tuttu.

Transformal Nefes tekniğinin kurucusu Amerikalı Dr. Judith Kravitz ile önce nefes terapistliği ardından son seviye nefes eğitmenliği eğitimlerini tamamladı.

Yaşamın herkes için sağlıklı, neşeli ve huzurlu bir deneyim olabileceğine yürekten inanan Duygu Keçecioğlu, Transformational Breath Foundation’ın sertifikalı nefes terapisti ve eğitmeni olarak kurduğu ‘’Stüdyo Prana’’ isimli merkezinde çalışmalarını sürdürüyor.

DUYGU KEÇECİOĞLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.