INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ERKAN ÇUBUKÇU

Erkan Çubukçu Program Sunucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Masters of Ceremony

Erkan Çubukçu Kimdir? 

1970 yılında İstanbul’da doğdum. Öğrenim hayatımın ilk yıllarında sosyal konulara düşkünlüğüm zamanla meslek ve sosyal hayatımı da şekillendirdi.

90’ların başında iktisat öğrenimimi aynı yıllarda başladığımı tiyatro çalışmalarım ile sekteye uğradı ve ben sahneyi tercih ettim. Kadıköy Halk Eğitimi Merkezi Deneme Sahnesi’nde aldığım eğitim ve sonrasındaki tiyatro çalışmaları, sahne üzerindeki ilk çalışmalarım oldu.

1996 yılı Nisan ayında açılan Türkiye’nin ilk ve Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence merkezi Tatilya’da eğlence bölümünde çalışmaya başladım. Bu benim için hem tiyatrodan farklı hem de Show dünyasına giriş anlamında özel bir tecrübeydi. Mikrofonla tanışmam, sahnede bireysel sunumlar ve aktiviteler yapmaya başlamam burada ve bu dönemde olmuştur.

Aynı yıllarda tiyatrodan kopmayıp Büyükçekmece Belediyesi Bedia Muvahhit Sahnesi’nde tiyatro yapmaya devam ettim.

Tatilya yılları içerisinde gerçekleştirdiğim yüzlerce gösteri ve sunumun yanında o dönemde BRT’de Liselerarası Bilgi Yarışması ile BRT FM’de Tatilya radyo şovunu hazırlayıp sunumunu gerçekleştirdim.

Geçmiş dönemde tiyatrodan, sahneden, mikrofondan edindiğim tecrübeyi 2003 yılından itibaren olarak sizlerle paylaşmaya devam etmekteyim.

Düzeyli, başarılı, keyifli nice çalışmaları birlikte oluşturmak dileklerimle…

ERKAN ÇUBUKÇU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.