INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

İNCİ ÖZKASNAK ÖZBEK

İNCİ ÖZKASNAK ÖZBEK TV Sunucusu ve Finans Haberleri Editörü

icon

Konuşmacı Çözümleri

Masters of Ceremony

İnci Özkasnak Özbek Kimdir? 

İnci Özbek ekonomist, TV sunucusu ve finans haberleri editörüdür. Özbek Bilkent Üniversitesi İİSBF İktisat bölümünden 2004 yılında mezun olduktan sonra kariyerine Fortis Yatırım ICM bölümünde başladı ve SPK İleri Düzey Lisansı’nı almaya hak kazandı. 1,5 yıl boyunca yabancı müşterilerin hisse senedi alım satım işlemlerini gerçekleştiren Özbek daha sonra Business Channel isimli finans kanalına geçti. Bu kanalda 7 ay boyunca uluslararası finans piyasalarına ilişkin televizyon programları sunan Özbek daha sonra Skytürk’e transfer oldu.

Özbek, Skytürk’te 2007-2009 yılları arasında Dünyanın Parası ve çeşitli ekonomi programları hazırlayıp sunmanın yanı sıra saat başı haber spikerlerliği de yaptı. 2009 yılında kısa bir süre CNN Türk kanalında Yeni Gün programı ve saat başı haber bülteni sunumları gerçekleştiren Özbek daha sonra kurulma aşamasındaki Bloomberg HT’nin kadrosunda yer aldı. Kanalın Türkiye’deki ilk yayınını, İlk Söz programı ile gerçekleştiren Özbek, bu kanalda 7 ay çalıştıktan sonra 2010 yılında CNBC-e’ye transfer oldu. Kanalın kapandığı 2016 yılına kadar Piyasa Ekranı’nın yüzü olan İnci Özbek daha sonra NTV ve Destek Yatırım Menkul Değerler’de görev aldı.

İNCİ ÖZKASNAK ÖZBEK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.