INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ONUR TUĞMAN

Onur Tuğman Danışman, Konuşmacı, Profesyonel Koç

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ONUR TUĞMAN  2024 Konuşma Başlıkları ONUR TUĞMAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Tüketicinin Beynine Yolculuk
  • Satış, Pazarlama ve Marka Üçgeninde Başarının Sırrı
  • Müşterinin Cebine Giden Yol, Beyninden Geçer!
  • Satıyorum, Satıyorum, Sattım!
  • Görünmeyeni Satmayı Görmek
  • Başarısız Satıcı Nasıl Olunur?
  • Tereciye Tere Satmak!
  • Kazanan Müzakereci Doğulur Mu, Olunur Mu?

Onur Tuğman Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Marmara Üniversitesi’nde Oyun Teorisi alanında Yüksek Lisans yaptıktan sonra New York Baruch College’da MBA International Marketing Management programını tamamladı. Altınbaş Üniversitesi’nde İşletme Doktorantı olarak Karar Bilimi ve Tüketici Davranışları üzerine akademik çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim dünyasındaki profesyonel iş hayatına öğrencilik yıllarında başladı. 20 yılı aşan profesyonel kariyerinde; Marka Yönetimi, Pazarlama, Satış, Strateji ve Kreatif departmanlarda farklı görevlerde bulunup, üst düzey yöneticilik yaptı. Bu süreçte Mercedes-Benz, Nestle, Pepsi, Unilever, Shell, Garanti Bankası, Türk Hava Yolları ve onlarca önemli markanın marka, satış ve pazarlama yönetimi çalışmalarında etkin rol oynadı. Dünyanın en büyük reklam ajans networklerinden birinin Türkiye’deki yapılanmasında Ajans Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. Türkiye’nin önde gelen tam hizmet reklam ajanslarının birinde yönetici ortak oldu. Teori ve pratiği harmanlayarak; değer algısı ve satış odaklı iletişim yaratım ve yönetim çalışmaları ile tüm müşteriler için etkin sonuçlara imza atan projeleri yönetmiştir. Halen TUĞMAN Danışmanlık, Eğitim, Koçluk Kurucu Ortağı, 4CEO Danışmanlık Proje Ortağı olarak profesyonel kariyerine devam etmektedir. Ayrıca, ICF ve AC Sertifikasına sahip olarak Profesyonel Koçluk Hizmetleri vermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışındaki birçok sektörel yayın ve etkinliği takip etmekte, çeşitli sektörel dergi ve internet sitelerinde makaleler yazmakta, sektör etkinlikleri ve üniversitelerde konuşmacı olarak yer almaktadır. Marka, Pazarlama, Satış, İletişim ve Kişisel Gelişim alanında üniversiteler ve özel kurumlarda konuşmalar yapmakta, eğitimler vermekte, firma ve kişilere özel danışmanlık ve koçluk hizmeti vermektedir.

ONUR TUĞMAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.