INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

SAADET ŞEN

Saadet Şen Dönüşüm Lideri, İlk Türk Kadın Motivasyon Konuşmacısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

SAADET ŞEN 2024 Konuşma Başlıkları SAADET ŞEN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Belirsizliklerle Başa Çıkmak: Zor Zamanlarda Motivasyon ve Dayanıklılık
  • Zirveye Yolculuk: Mental Dayanıklılık ve Düşünce Çevikliği ile Üst Versiyona Geçiş
  • Sinerjik Liderlik: Yüksek Performanslı Takımlar Oluşturmak
  • Her Sabah Sizi Yataktan Kaldıran Şeyi Bulun: Kişisel Amaç ve Motivasyonun Gücü
  • Yüksek Performanslı Bir Hayat Nasıl İnşa Edilir?
  • Sarsılmaz Mental Dayanıklılığın Sırları: Krizleri Fırsata Dönüştürme Yöntemleri
  • Ateş Hattında Sakin Kalabilmek: Etkili Stres Yönetimi Stratejileri

Saadet Şen Kimdir?

Saadet Şen, Türkiye'nin ilk kadın Motivasyon Konuşmacısı olarak tanınan bir dönüşüm lideridir. Zihinsel engelleri aşmak, potansiyeli zirveye taşımak ve hayatın dönüşümlerle dolu olduğunu kanıtlamak için tutkulu bir yolculuğa çıkan Saadet Şen, 20 yılı aşkın süredir liderlerden, sporculardan, CEO'lardan, girişimcilere ve saygın kurumlara kadar geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Sektörel farklılıklara göre içerik oluşturmadaki uzmanlığı ile, izleyicilerine enerjik ve esprili bir yaklaşım sergileyerek etkileşimi maksimize eder ve onları harekete geçirir.Bilimsel verilere dayalı yaklaşımı, onun motivasyon ve performans artırma tekniklerini uygularken izleyicilere etkili ve ölçülebilir sonuçlar sunmasını sağlar.

Saadet Şen, Türkiye'nin önde gelen firmaları, kurumları ve liderleriyle çalışarak, onların başarı performanslarını ve kontrollü güçlenmelerini destekler. Etik ve hümanist felsefeye dayalı yaklaşımıyla, alışılagelmiş sorunlara alışılmamış çözümler sunmayı hedefler ve katılımcıların potansiyellerini keşfetmelerini sağlar.

Dünyaca ünlü eğitmenler ve koçlarla çalışarak geniş ve çeşitli bir eğitim yelpazesi edinen Şen, bu bilgi ve deneyimleri kullanarak, bilimsel verilere dayalı etkili yöntemler sunar. Bu geniş bilgi ve deneyim, her konuşmasını, katılımcıların hayatlarında kalıcı ve olumlu değişiklikler yaratma potansiyeli olan bir deneyime dönüştürür.

"Saadet Şen ile Yüksek Performans" adlı podcast serisi ve YouTube kanalı, Saadet'in bilgi ve deneyimlerini geniş bir kitleyle paylaştığı ve izleyicilere ilham verdiği platformlardır. Podcast, başarılı girişimciler, sanatçılar ve sporcuların deneyimlerini ve başarı stratejilerini paylaşırken, YouTube kanalı içsel motivasyon ve harekete geçme temaları üzerine odaklanır.

SAADET ŞEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.