INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

VIJAY GOVINDARAJAN

VIJAY GOVINDARAJAN Dartmouth College, Tuck School of Business Öğretim Üyesi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

VIJAY GOVINDARAJAN 2024 Konuşma Başlıkları VIJAY GOVINDARAJAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Üçlü Çözüm Paketi | Paket 1: İşi En Yüksek Verimlilik Noktasındayken Bırakmak
  • Üçlü Çözüm Paketi | Paket 2: Geçmiş Başarıların Tuzaklarına Düşmeden İlerlemek
  • Üçlü Çözüm Paketi | Paket 3: Farklı Fikirler Doğrultusunda Bir Gelecek İnşa Etmek
  • İnovasyon Uygulaması
  • Tersine İnovasyon
  • Herkes için Dünya Standartlarında ve Erişilebilir Sağlık Hizmeti Nasıl Verilir?

Konuşmacı Profili

 

Vijay Govindarajan, Darmouth Üniversitesi İşletme Fakültesi, Tuck School of Business’da profesör olmanın yanı sıra Silikon Vadisi’nde iş ve ürün geliştirme merkezi olarak öne çıkan Mach 49 şirketinin ortaklarındandır. 

Dünya’nın ileri gelen strateji ve inovasyon uzmanlarından biri olan Vijay, en prestijli McKinsey ödülüne iki kez layık görülmüş ve bu ödülleri Harvard Business Review dergisinde yayınlanmıştr.

Vijay, 2011 yılında Breakthrough Innovation Award adlı ödüle layık görülmüş, Thinkers 50 tarafından da en önemli üç işletme düşünüründen biri olarak anılmıştır. 2019 yılında Thinkers 50 Management Thinkers Hall of Fame grubunun parçası olmuş ve inovasyon anlayış ve yaklaşımına verdiği katkılardan ötürü Distinguished Achievement Award ödülünün sahibi olmuştur. Bu ödülü 2 ayrı kategoride alan tek isimdir. Vijay aynı zamanda New York Times ve Wall Street Journal kitap listelerinde bestseller yazar olarak yer almaktadır ve son kitabı Three Box Solution bestseller listelerine girmiştir.

Fortune 500 listesinde yer alan şirketlerin %40’a yakını ile doğrudan ve CEO -  yönetim kurulu seviyesinde çalışmış olan Vijay, çalıştığı şirketlere stratejilerini sorgulatan ve yeniden tanımlattıran bir vizyon kazandırmıştır. BusinessWeek CEO Forum, HSM World Business Forum, TED ve Davos Dünya Ekonomik Forumu gibi saygın mecralarda halen keynote konuşmacı olarak yer almaktadır.

VIJAY GOVINDARAJAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.