Search Button

PASSAPAROLA

Metin Uca Passaparola'nın sahneye uyarlanmış interaktif uygulaması ile yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir inşaattan, otomotive, ilaç sanayiinden sigortacılığa, bankacılığa onlarca marka ile eğlenceli buluşmalar, farklı eğitim çalışmaları gerçekleştiriyor.

30 kişilik küçük gruplardan 1000 kişiye uzanan kalabalıklara, kapalı ve açık mekanda lansman, sunum, eğitim çalışmalarında sürpriz konuk olarak katılıp kablosuz kumanda cihazları keypad veya cep telefon yazılımlarıyla renkli, bilgili oyunlar oynatıyor.

Kuruluş veya markanın hizmet, ürün, ilke, tarihçe, iş yöntemleri, üretim teknikleri ve detayları gibi tüm eğitim unsurlarının dört seçenekli eğlenceli sorulara dönüştüğü, aralarına eğlenceli genel kültür sorularının yerleştiği yarışma üç ayrı kategori ve final ile armağanlar dağıtılarak 45 dakika, 1 buçuk saat aralığında eğlenceli, bilgilendirici bir etkinlik olarak gerçekleştiriliyor.

Keypad ve telefonlarla, doğruların kişi ve zamanla sıralanmasına dayanan oyunda farklı kategorilerde onlarca ödül dağıtılabiliyor. Uca ile yarışanlar hem kendi kurumları ve hizmetleri hem de tarih, bilim, sanat, magazin konularındaki bilgilerini tazeleyebiliyor.