INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

AYŞE BALIBEY

Ayşe Balıbey Radyo Programcısı, Yazar

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

Ayşe Balıbey Kimdir?

Avukat ve yazar olan Ayşe Balıbey, yazarlık kariyerine reklam ve skeç yazarlığı yaparak başlayıp ardından Netflix'te yayınlanan; Her Şey Aşktan, Aslı Gibidir, Hababam Sınıfı, Annem ve Konuşan Hayvanlar isimli beş uzun metrajlı sinema filmine imza atmıştır.

İlk kitabı Her Şeyin Başı Merkür, 50.000 satan yazar, kitabın ardından FOX TV'de yayınlanan Gizli Saklı dizisinde senarist olarak yer almıştır. Yazdığı eğlenceli karakterler ve başına gelen trajikomik olaylardan yola çıkarak tek kişilik bir gösteriyle BKM Mutfak'ta sahneye çıkmıştır. Tek Celsede Keramet isimli Stand Up'ında; ilişkiler, iş hayatı, evlilik üzerine kahkaha dozu yüksek hikayeler anlatmıştır.

Komedyen Cem İşçiler’le birlikte başladıkları eğlenceli sohbet programları Anlatamadım, önce dijital platformlarda podcast olarak yayınlanmış sonra çok sevildiği için Metro FM, Anlatamadım'ı haftaiçi her sabah radyo programı olarak tüm Türkiye'de yayınlamaya karar vermiştir. İkilinin hazırlayıp sunduğu Anlatamadım, kısa sürede listelerde en çok dinlenen radyo programları arasına girmiştir. Kısa bir süre önce Anlatamadım'ı sahneye de taşıyan Ayşe ve Cem, seyircili ve bol kahkahalı sohbetlerine, radyoyla birlikte sahnede de devam etmektedir.

AYŞE BALIBEY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.