INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ÖDÜLLÜ YAZAR, TV YAZARI, KOMEDYEN, ESKİ ASİSTAN DOKTOR

Ödüllü Yazar, TV Yazarı, Komedyen, Eski Asistan Doktor Ödüllü Yazar, TV Yazarı, Komedyen, Eski Asistan Doktor

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

ÖDÜLLÜ YAZAR, TV YAZARI, KOMEDYEN, ESKİ ASİSTAN DOKTOR 2024 Konuşma Başlıkları ÖDÜLLÜ YAZAR, TV YAZARI, KOMEDYEN, ESKİ ASİSTAN DOKTOR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sağlık Hizmetleri
  • Ulusal Sağlık Hizmeti
  • Sağlık ve Refah
  • Komedi ve Eğlence
  • LGBTQIA+
  • Müzisyenlik
  • Açılış Konuşmacılığı
  • Ödüllü Komedyenlik

Dr. Adam Kay Kimdir?

Adam Kay ödüllü bir yazar, TV yazarı, komedyen ve eski bir asistan doktordur. İlk kitabı This is Going to Hurt, Sunday Times çok satanlar listesinde bir yıldan fazla bir süre bir numarada kalmış, 37 dile çevrilmiş, çok sayıda ödül kazanmış ve üç milyondan fazla satmıştır. Ayrıca, son on yılın en hızlı satan kurgusal olmayan çocuk kitabı Kay's Anatomy'nin de aralarında bulunduğu kitaplarıyla ülkenin en çok satan çocuk yazarlarından biridir.

Canlı performans sanatçısı olarak Adam, birçok West End sezonunda ve Birleşik Krallık turnelerinde kapalı gişe oynamıştır. This is Going to Hurt adlı turnesine 250.000'den fazla kişi katıldı. Sayısız televizyon programında yer almış ve koğuşlarda geçen eşsiz hikâyeleri onu kurumsal ve özel etkinlikler için İngiltere'nin en çok talep gören sanatçılarından biri haline getirmiştir.

Adam'ın TV yazarlığı ödülleri arasında BBC ve AMC için uyarladığı This is Going to Hurt ile Writers Guild ödülü de bulunmaktadır. Ayrıca, 2023 yılında This is going to Hurt Broadcast ödüllerinde En İyi Drama ödülünü kazanmıştır.

Aynı zamanda Sunday Times'da köşe yazarı olan Adam, The Lullaby Trust ve The Laura Hyde Foundation'ın da gururlu bir hamisidir.

ÖDÜLLÜ YAZAR, TV YAZARI, KOMEDYEN, ESKİ ASİSTAN DOKTOR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.