Search Button

Dr. Erdem Aksakal | Exclusive Konuşmacı

SAP Global Amaç ve Sürdürülebilirlik Pazarlaması Direktörü

Dr. Erdem Aksakal - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Erdem Aksakal

1980’de doğdu. İzmir Bornova Anadolu Lisesi’ndeki öğrenciliği sırasında yazma alışkanlığı kazandı. İTÜ Elektronik Haberleşme Mühendisliği ve Boğaziçi MBA’den mezun oldu.

Vestel’de ve Ericsson’da teknik birimlerde çalıştı. Ericsson’da 22 ülkeyi kapsayan Ortadoğu Bölgesi’nde Pazarlama ve Strateji Yöneticiliği yaptı.

Çalışma hayatının ortasında, fırsat bulduğu her konuda yazmaya da devam etti. Birçok kitapta öykü ve denemeleri yayımlandı. Beyaz yakalıların hayatını anlattığı “Mezeleri Güzel” kitabı 2016’da yayımlandı. Kitabı kısa sürede 8. baskısını yaptı.

6 yılı aşkın süre SAP Türkiye’de Pazarlama Direktörü olarak çalıştıktan sonra 2017’de SAP Ortadoğu Bölgesi Pazarlama Direktörü olarak atanmıştır. OT ve Digital Age dergilerinde kent yaşamı, teknoloji, beyaz yakalılar konularında yazmakta; Bilgi Üniversitesi bünyesinde Dijital Pazarlama dersi vermekte; birçok zirve ve seminerlerde konuşmacı olarak yer almaktadır.


Dr. Erdem Aksakal - İlham Veren Konuşmacılar

Exclusive konuşmacımız, İş Hayatı Yorumcusu, Anlam Arayıcı, Yazar Dr. Erdem Aksakal, Dijital Rönesans İnsan ve Teknolojinin Eş Dönüşümü Dijital Toplum ve İnsan 2.0 Kurumsal Çağda İnsan Kalabilmek Çok İyi, Çok Başarılı, Şahane başlıklı konuşmalarında teknoloji, dijitalleşme ve insan konularında ilham vermeye devam ediyor.

Dr. Erdem Aksakal - Kurumsal Çözümler