INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. ERDEM AKSAKAL

Dr. Erdem Aksakal İş Hayatı Anlatıcısı, Yazar

Keynote & Konuşma

DR. ERDEM AKSAKAL 2024 Konuşma Başlıkları DR. ERDEM AKSAKAL 2024 Konuşma Başlıkları

  • Dijital Rönesans: İnsan ve Teknolojinin Eş Dönüşümü
  • Aktivist Bir İş Hayatı: Kurumsal Çağda İnsan Kalabilmek
  • Beyaz Yakalı Hayatlar: Hep Çok Mu Şahane?
  • Sürdürülebilirliğe Nasıl Bakalım?
  • Dijital Toplum ve İnsan 2.0

Dr. Erdem Aksakal Kimdir?

Erdem Aksakal, 1980’de doğdu. İzmir’de büyüdü. Lise öğrenimini İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden mezun oldu. (2002) Yüksek Lisansını 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme (MBA) alanında yaptı. 2020 yılında Bilgi Üniversitesi’nde İşletme alanında doktorasını tamamladı.

Vestel ve Ericsson’da teknik birimlerde çalıştı. Ericsson’da Pazarlama ve Strateji Yöneticiliği yaptı. Teknoloji şirketi SAP’de çeşitli coğrafyalarda pazarlama alanında yönetim görevlerinde bulundu. Çalışma hayatına “SAP Amaç ve Sürdürülebilirlik Pazarlaması Global Direktörlüğü” pozisyonunda devam etmektedir.

Yolculuğu boyunca, yazmaya ve iş hayatı konusunda yeni fikirler üretmeye devam etti. Beyaz Yakalıların hayatını anlattığı ve sahiciliğin peşine düştüğü “Mezeleri Güzel” kitabı 2016’da, iş hayatının geleceği ve değişimini konu edindiği "Çok Çalışıyoruz" Haziran 2022’de yayımlandı.

Beyaz Yakalılar, Sürdürülebilirlik, İş Hayatında Anlam ve Kimliklerimiz, Dijital Dönüşüm, Sahicilik, konularında birçok farklı platformda, akademisyen, konuşmacı ve yazar olarak deneyimlerini paylaşmakta ve içerik üretmektedir.

Masters of Ceremony

Dr. Erdem Aksakal, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

DR. ERDEM AKSAKAL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.