Search Button

Gamze Cizreli | Konuşmacı

Big Chefs Kurucu Ortak, CEO

Gamze Cizreli - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Gamze Cizreli

ODTÜ İşletme Fakültesi mezunudur. 3 yıl Ankara’da Savunma Sanayi’nde faaliyet gösteren bir şirkette kurumsal hayatı deneyimledikten sonra, girişimci ruhuna teslim olmuştur. 1993-2005 yılları arasında, henüz Ankara’da hiçbir örneği yokken, çok farklı konseptlerde, CAFEMİZ, KUKİ, QUİCK CHİNA gibi birçok yiyecek-içecek markasını Ankara’ya kazandırmıştır.

2007 yılında tüm bu markaları geride bırakarak öz kaynaksız, tamamen banka kredisi, ileriye dönük ödeme planları dahilinde BigChefs Cafe- Brasserie markasını yaratmıştır. Bugün BigChefs, 9 tanesi yurt dışında olmak üzere toplam 67 şube ve 3000 çalışana ulaşmıştır.

Gamze Cizreli, restoran işletmeciliğinin yanı sıra ODTÜ İşletme fakültesinde “Girişimcilik” dersleri vermiştir. Dönemsel olarak çeşitli dergi ve gazetelere gurme ve seyahat yazıları yazmıştır.

2010 KAGIDER ve Garanti Bankası işbirliği ile düzenlenen "Kadın Girişimcisi" yarışmasında Türkiye 1.’liğini kazanmıştır. 2011 ve 2013 yıllarında Ekonomist Dergisinin düzenlediği “Yılın İş İnsanları” yarışmasında “Yılın Kadın Girişimcisi” ödüllerini almıştır. New York’ta Birleşmiş Milletler 2019 Genel Kurulunda Türkiye’deki Kadının statüsü konusunda konuşma yapmıştır.

KAGİDER (Kadın Girişimciler Derneği) ve TURYİD (Turizm Restaurant Yatırımcıları ve İşletmecileri başta olmak üzere olarak çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif olarak görev almaktadır.

Oğul ve Ali adında iki çocuk annesidir.


Gamze Cizreli - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız Big Chefs Kurucu Ortağı ve CEO’su Gamze Cizreli, “Sosyal Etki Yaratan Marka Olmak ve Paydaş Ekonomisi”, “Kapsayıcı İletişim ve Liderlik” ve “Zor Zamanlarda Stratejik, Zihinsel ve Duygusal Dayanıklılık” başlıklı konuşmalarında, uluslararası marka yaratan bir girişimci olarak deneyimlerini kurumlarla paylaşıyor.

Gamze Cizreli - Kurumsal Çözümler