INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

AIOps – Marka Bilinirliğini Artırmak

GlassHouse, etkinlik organizasyonunda yer verdiği yapay zeka destekli yeni hizmet modellerinin tanıtımının duyurusunu M. Serdar Kuzuloğlu’yla yaptığı LinkedIn işbirliği ile gerçekleştirdi.

PROJE KONUŞMACILARI:
Prev Arrow
M. Serdar Kuzuloğlu M. SERDAR KUZULOĞLU

Exclusive Konuşmacılar, Müşteri & Tüketici Trendleri Konuşmacıları, Değişim Yönetimi Konuşmacıları, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Konuşmacıları, Blockchain ve Kripto Para Konuşmacıları, Metaverse ve Web 3.0 Konuşmacıları, E-Ticaret Konuşmacıları, Perakende Konuşmacıları, Future of Work Konuşmacıları, Teknoloji & Trendler Konuşmacıları, Dijital Dönüşüm Konuşmacıları, İnovasyon Konuşmacıları, Gelecek & Fütürizm Konuşmacıları, Yapay Zeka Konuşmacıları, Siber Güvenlik Konuşmacıları, Fintek (Finansal Teknoloji) Konuşmacıları

Prev Arrow
AIOps – Marka Bilinirliğini Artırmak

AIOps

GlassHouse, etkinlik organizasyonunda yer verdiği yapay zeka destekli yeni hizmet modellerinin tanıtımının duyurusunu M. Serdar Kuzuloğlu’yla yaptığı LinkedIn işbirliği ile gerçekleştirdi. Marka bilinirliğini artırmak. "AIOps" adlı yapay zeka destekli yeni hizmet modellerinin tanıtımıyla teknolojide ilerledikleri seviyeyi ve yaşadıkları hacimsel büyümeyi geniş kitlelere duyurmak hedeflendi.

AIOps – Marka Bilinirliğini Artırmak

Benzer Projeler

Odeabank'tan İlber Ortaylı ile Cumhuriyetin 100 Yılı

Odeabank Cumhuriyet'in 100. Yılını İlber Ortaylı ile çektikleri podcast serisi ile kutladı.

Projeyi İncele

Türkiye İş Bankası & Beyhan Budak YouTube Video Serisi

Beyhan Budak, Türkiye İş Bankası için kendi stüdyosunda ve kendi ekipmanıyla 15’er dakikalık 4 video çekimi gerçekleştirerek bilgilendirmelerde bulundu.

Projeyi İncele