Search Button

İpek Darga | Konuşmacı

Darga Academy Kurucusu, Yoga Uzmanı, Wellbeing Danışmanı, Yazar

İpek Darga - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

İpek Darga

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği, İşletme Master derecesi ve 14 yıl büyük medya kuruluşlarında profesyonel yöneticilik yaptı.

1992 yılında, Amerika'da hobi olarak yoga yapmaya başladı, Hindistan’da, Amerika’da ve Türkiye’de aldığı yoga eğitmenliği sertifikaları ile profesyonel ikinci mesleği oldu.

Hindistan, Amerika ve Kanada gibi dünyanın çeşitli yerlerinde Mindfulness, Well-being, yoga ve meditasyon eğitim ve konferanslarına katıldı ve 2005 yılından günümüze yerli yabancı holdinglerde, Minful Living Seminerleri, well-being projeleri, kurumsal aktiviteler, ofis yogası vermektedir. Devlet hastaneleri, üniversiteler, engelli kuruluşlar ile sosyal sorumluluk projeleri yapmaktadır.

Birinci Kitabı Yıldızlarla Duruş, Türkiye’de ilk kez yoga ve astrolojiyi birleştiren kitaptır. Bu kitap ile ilgili katıldığı TV programları devem etmekte.

İkinci Kitabı, Yedi Gün Adası Kişisel gelişim kitabıdır. Cesaret,ilham ve umut veren konusuyla şirketlerde seminerler vermekte.
2016 yılından bu yana Women’s Healht dergisi yazarıdır.

Darga Academy nin kurucusudur ve 2005 yılından bu yana, Yoga, ayurveda ve çeşitli alternatif sağlık aktiviteleri üzerine hizmet vermektedir. Her yıl TT Teacher Trainning sertifika kursları açmaktadır.

İpek Darga, CTI Coaches Training Institu ,YogaAlliance , İngiltere Uluslararası Refleksoloji Enstitüsü, Ayurveda ve HİS federasyonu üyesidir.


İpek Darga - İlham Veren Konuşmacılar

Darga Academy Kurucusu, Yoga Uzmanı, Wellbeing Danışmanı, Yazar konuşmacımız İpek Darga, “Doğal Yolla Gençleşme, Yüz Yogası”, “Duruş Bozuklukları İçin Günlük Duruşlar” ve “Zihinsel Detoks” başlıklı konuşmalarıyla zihin-beden sağlığı konusundaki bilgilerini paylaşıyor.

İpek Darga - Kurumsal Çözümler