Search Button

Kaan Sekban | Exclusive Konuşmacı

Komedyen, Yazar

Kaan Sekban - Kurumsal Çözümler

KONULAR

KONULAR

BAŞLIKLAR
Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Kaan Sekban

Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası Iliskiler bölümü lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi yüksek lisans mezunudur. 10 yıl özel bir bankada çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra yurtiçi ve yurt dışında oyunculuk ve müzikal atölyelerine katıldıktan sonra istifa ederek sahne performansları alanına yönelmiştir.

Türkiye’de Istanbulname müzikali ve Italya’da Bir Yaz Gecesi Rüyası operasında rol aldıktan sonra kendi evinden yayınladığı Kaan Sekban Saçmalar adlı ev yapımı canlı talk show’la tanınan Sekban, beyaz yakalı hayatı hicvettiği Yakam Beyaz Beynim Ayaz skeçleriyle iş dünyasında büyük ilgi görmektedir. 2017 yılının Mayıs ayından itibaren pek çok sahnede tek kişilik gösterilerine devam ederken, Haziran ayında yayımlanan Tebrikler Kovuldunuz kitabı kısa sürede çok satanlara girmiş ve otobiyografik mizahi içeriğine karşın Platin dergisi tarafından yönetim, liderlik ve ik dalında yılın en iyi iş kitabı seçilmiştir. Tek kişilik gösterisi ile Biletix Yılın Bileti ödüllerinde halk oylaması sonucu 2018'in en iyi stand up komedi sanatçısı ödülünü almıştır.


Kaan Sekban - Exclusive Konuşmacı

Exclusive konuşmacımız, Komedyen, Yazar Kaan Sekban, pandemi döneminde online olarak gerçekleştirdiği “Ev Yapımı Stand-Up” gösterisiyle izleyicilere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Kaan Sekban - Kurumsal Çözümler