INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ALİ AĞAOĞLU

ALİ AĞAOĞLU Finans Danışmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ALİ AĞAOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları ALİ AĞAOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kriz Yönetimi
  • Finansal Piyasalar ve Bu Piyasalarda Riskten Korunma (Hedging) Yöntemleri ve Stratejileri
  • Dünyada ve Türkiye'deki Finansal Gelişmeler, Bunların Mikro Ve Makro Bazda Ekonomiye Yansımaları
  • Türkiye Ekonomisi; Gelişmeler, Yakın Gelecekteki Beklentiler
  • Moderatörlük

Ali Ağaoğlu Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden 1986 yılında mezuniyeti takiben Anadolu Kredi Kartları A.Ş.’de bölüm yöneticiliği ve sonrasında Standard Chartered Bank’ın İstanbul, Westdeutsche Landesbank’ın İstanbul ve Moskova şubelerinin Hazine  Bölümlerinde görev aldı.

1998-2002 yıllarında Egebank ve “Birleşik Sümerbank” Hazine bölüm yöneticiliği; TMSF bünyesinde bankalardaki mevduatların devredilmesi, sorunlu kredilerin çözümlenmesi konularında danışmanlık yaptı.

Ağaoğlu, değişik kurumların finansal piyasalardaki risklerinin yönetilmesi konularında danışmanlık yaptı. Halen Socar Türkiye’nin Hazine Grup Direktörlüğü görevini, 2016 yılından bu yana da Socar Azerbaycan Başkanı’nın Sermaye Piyasaları konusunda Başdanışmanlığını da yürütüyor.

2009-2013 Fortune Türkiye Genel Yayın Yönetmenliği, 2010-2013 arası CBNB-e ve 2014-2018 yıllarında BloombergHT’de finansal piyasaları yorumlayan Ağaoğlu, 2004 yılından bu yana Vatan, Milliyet ve Dünya Gazetelerinde finansal piyasalardaki gelişmelerle ilgili köşe yazarlığı ve yorumculuğun yanı sıra 2007-2020 yılları arasında Kültür Üniversitesi’nde finansal piyasalar üzerine İktisat Bölümünde ders verdi.

Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

ALİ AĞAOĞLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.