INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ALİ ERHAN TAMER

ALİ ERHAN TAMER Token Ekonomist

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ALİ ERHAN TAMER 2024 Konuşma Başlıkları ALİ ERHAN TAMER 2024 Konuşma Başlıkları

  • Bir Avatarın Metaverse Rehberi
  • Yapay Zeka: Kaç 0,1 Eder?
  • Dijital Düşünür: Dönüşümün Algoritmaları
  • Veritokrasi: Blockchain

Ali Erhan Tamer Kimdir?

15 yıllık profesyonel kariyerinde finansal hizmetler alanındaki hizmet sunan birçok şirketin teknoloji projelerinde yöneticilik ve danışmanlık yaptı. Bir çok banka ve sigorta şirketinin inovasyon projelerinde kurumsal girişimci olarak yer alan Ali Erhan Tamer girişimcilik hayatına Yapay Zeka ve Blockchain alanında servis sağlayan iki farklı şirkete kurucu ortak olarak başladı.

Çalıştığı firmaların, dijital yıkımına ve inovasyonuna yardımcı olan Ali Erhan Tamer, kendisini Dijital Yıkım Takıntılı, AI Mentör’ü ve İnovasyon Tasarımcısı olarak tanımlıyor. Hali hazırda ortağı olduğu OXY AI şirketi ile Chatbot ve Sanal Asistanlar başta olmak üzere yapay zekanın her alanında hizmet edecek robotlar yaratmaktadır.

OXY AI altında Peki ismindeki kişiselleştirilebilir yapay zeka tabanlı sanal asistanı ile son kullanıcılara ve şirketlere yapay zeka çözümleri sunarken, yazılımcılar için Botudio com üzerinde açık kaynak kodu ile bot geliştirme kütüphanesi sunmaktadır.

Diğer girişimi İyi Hareket ile Blockchain projelerine danışmanlık ve teknik çözüm sağlamakta aynı zamanda Blockchain Evangelist olarak kurumlara Blockchain eğitimleri vermektedir.

Sigortacı gazetesinde Insurtech ve teknoloji okur yazarlığı üzerine içerikler üretirken, yapay zeka alanındaki ilk kitabının yazımını halen sürdürmektedir. İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Bahçeşehir üniversitesinde dönemsel olarak, yenilikçi teknolojiler, dijital yıkım, Blockchain ve Yapay zeka üzerine dersler vermektedir.

KoopHub Fintech ve İstanbul Sermaye Piyasası Birliğinin Yapay Zeka ve Blockchain konularındaki etkinliklerinde mentörlük yapmakta ve organizasyon komitelerinde üye olarak hizmet etmektedir.

ALİ ERHAN TAMER kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.