INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

AYŞEGÜL DEDE

AYŞEGÜL DEDE Yazar, Eğitimci ve Kidsnook Kurucusu

Keynote & Konuşma

AYŞEGÜL DEDE 2024 Konuşma Başlıkları AYŞEGÜL DEDE 2024 Konuşma Başlıkları

 • Seminer: Masal Gibi! - Çocukla İletişimde Hikaye Anlatıcılığı
 • Seminer: Beni Gör! Beni Dinle! -İşitsel ve Görsel Dikkat Süresini Artıran Anlatı Teknikleri
 • Seminer: Dijital Çocuklar - Dijital Bağımlılıkla Mücadele ve Aile İçi İletişimde Hikayelerin Gücü
 • Seminer: Sen de Yaz! Sen de Çiz! - Resimli Kitap Yazma Yolculuğu
 • Çocuk Atölyesi: Duvarın Arkasında Ne Var?
 • Çocuk Atölyesi: Biri, Diğeri, Beriki
 • Çocuk Atölyesi: Kanatlarım Var Benim

Ayşegül Dede Kimdir?

1981 İstanbul doğumlu Ayşegül Dede, İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü karşılaştırmalı edebiyatta ‘Dalga’ motifinin çözümlemeleri üzerine hazırladığı tezi ile tamamlamıştır. Daha sonra semboller ve motifler açısından çok zengin olan Halk Edebiyatı ürünü Masallar üzerine çalışmalarına devam etmiştir. Pedagojik formasyonunu aldıktan sonra Sınıf içi öğrenme yöntem ve metodu olarak ‘Masal Anlatıcılığı’ ile ilgili öğretmen eğitimleri düzenlemeye başlamıştır. 2012 de Etiler’de Kidsnook Çocuk Kitabevi ve Masal Akademisini kurmuştur. 2 çocuk 2 kedi annesidir.

Yayınlar

 • 2017 Hadi Masal Anlatalım
 • 2018 Masal Mutfakta
 • 2019 Kidsnook Masal Seti
 • 2020 Duvarın Arkasında Ne Var?
 • 2021 Biri, Diğer, Öteki, Beriki
 • 2021 Kanatlarım Var Benim

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Kitap & Makale Projeleri

Kurum ya da markanızla ilgili konularda, yöneticilere, beyaz yaka çalışanlara ya da tüketici kitlenize (yetişkin/çocuk) yönelik yazılı içerikler (blog yazısı, makale, kitap vb.) oluşturmak için konuşmacımızın araştırmacı kişiliğinden, uzmanlığından, bilgisinden, özgün ve güçlü kaleminden yararlanabilirsiniz.

Konuşmacımız ile çok farklı ve özel içeriğe sahip kitap & makale projeleri oluşturabilir ve ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış, konusu ve teması önceden belirlenmiş özel kitap ve makaleleri hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

AYŞEGÜL DEDE kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.