INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

AZEEM AZHAR

Azeem Azhar Girişimci, Yatırımcı ve ‘Exponential View’ E-Bülten Küratörü

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

AZEEM AZHAR 2024 Konuşma Başlıkları AZEEM AZHAR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Eksponensiyal Çağa Giriş
  • Eksponensiyal Teknolojiler
  • Yeni Teknolojinin Politik Düzlemi
  • Yepyeni Ekonomi

Konuşmacı Profili

Global medya şirketlerinde idari pozisyonlarda görev almış olan Azeem Azhar, kariyerine gazeteci olarak başlamış, The Economist ve The Guardian gibi önemli yayın organlarında çalışmıştır.

Teknolojinin toplumsal yapıyla kesiştiği alanları keşfeden bir uzman olarak tanınan Azeem’in, kurucusu olduğu ve newsletter & podcast yayın organı olan Exponential View, sadece popüler bir bilgi kaynağı değil, aynı zamanda önemli akademisyenlerin, gazetecilerin ve yatırımcıların takip ettiği bir platformdur. Exponential View teknolojinin gücü ile toplumun ve siyasi ekonomilerin nasıl değişmekte olduğuna ışık tutmaktadır. Bundan önceki faaliyetleri arasında ise PeerIndex adlı büyük veri işleme şirketinin kuruluşu bulunmaktadır. PeerIndex daha sonra Brandwatch tarafından satın alınmıştır.

Azeem, bugün global firmaların üst yönetimlerine danışmanlık hizmeti vermekte ve yatırımcılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Kindred Capital adlı girişim sermayesi şirketinin risk ortaklarından biri olan Azeem, Dünya Ekonomik Forumu’nda da Dijital Ekonomi ve Dijital Toplum Konseyi üyesidir. Ada Lovelace Institute adlı şirketin yönetim kurulunda yer almaktadır ve kuantum hesaplamaları konusunda start-up şirketi olan Beit’in yönetim kurulunda görev yapmaktadır.

Azeem Azhar global ölçekte bilinirliği yüksek bir  konuşmacı ve kanaat önderidir. BBC, CNN, SKY gibi medya organlarında sıklıkla görüşlerine yer verilmektedir. 

2021 yaz aylarında ilk kitabı “Exponential View” yayınlanmıştır.

AZEEM AZHAR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.