HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

BEN OWEN

Ben Owen Fortalice Solutions EMEA Bölgesi Eş Direktörü #OSINT #Cybersecurity #Cyberspy | Açılış Konuşmacısı | Hunted U.K. Channel 4 & Hunted U.S. CBS | Eski İngiliz İstihbaratı Görevlisi ve Keskin Nişancı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

BEN OWEN 2024 Konuşma Başlıkları BEN OWEN 2024 Konuşma Başlıkları

  • 'Hunted': Küresel Bir TV Programı
  • Çevrimiçi Ortamda Ne Kadar Güvendesiniz?
  • Modern Dünyada Dijital Veriler
  • Liderlik
  • Siber Casuslar Siber Suçlulara Karşı

Ben Owen Kimdir?

Ben, 'Hunted' adlı popüler TV programının Avustralya, İngiltere ve ABD versiyonlarında yer alan küresel bir 'avcı'dır. Şov 6 yılı aşkın bir süredir yayınlanıyor ve artık ünlü versiyonları bile var. Ben, bu yıl Avustralya'da Kanal 10'da yayınlanacak olan son yapımında İstihbarat Şefi olarak yer alıyor ve daha önce İngiltere versiyonunda 'Patron' rolündeydi. Ben, büyük miktarda istihbaratı özümsüyor ve 'avcıların' başarısını sağlamak için bunları uygulanabilir taktik planlara dönüştürüyor.

Program dünya çapında yayınlanıyor ve giderek daha güçlü ve popüler hale geliyor. Ben ayrıca dünya çapında operasyonel ve güvenlik konularını tartışan bir dizi başka TV yapımında ve haber kanalında da yer almaktadır. Ben aynı zamanda ulusal güvenlik, askeri operasyonlar ve şimdi de özel sektörün en üst kademelerinde 17 yılı aşkın çalışma deneyimiyle gizli operasyonlar, gözetim ve çevrimiçi soruşturmalar konusunda uluslararası alanda tanınan bir uzmandır.

Ben'in deneyimi, Birleşik Krallık ve müttefiklerine karşı terörle mücadele, yayılmayla mücadele ve casuslukla mücadele operasyonları ve saldırılarıyla mücadele etmek için Birleşik Krallık genelinde ve yurtdışında büyük gizli operasyonlara liderlik etmektir. Ben'in ana rolü, çok yüksek tempolu ve baskılı ortamlarda ulusal güvenlik bireylerine ve gruplarına karşı istihbarat toplamak için gizli operasyon ekiplerini yönetmek, yönlendirmek ve yönetmekti. Ben, bir dizi yüksek profilli terörist hücrenin ve saldırı planlama operasyonunun engellenmesinde önemli rol oynamıştır. Ben, İngiliz istihbarat servisine katılmadan önce İngiliz Kuvvetlerinde Keskin Nişancı olarak görev yapmıştır.

Kıbrıs ve Kuveyt'te görev yapan Ben, İkinci Dünya Savaşı'nda henüz 19 yaşındayken Irak sınırındaki ilk görevlere de katılmıştır. Ben, siber güvenlik ve istihbarat uzmanı olarak çalışmakta ve soruşturmalarda istihbarat kaynaklarının nasıl kullanılacağı ve bunlardan nasıl yararlanılacağı ve içinde yaşadığımız dijital olarak karmaşık ve savunmasız dünyada kendinizi nasıl güvende tutacağınız konusunda dünya çapında danışmanlık yapmaktadır. Ayrıca dijital ve fiziksel alandaki tehdit manzaralarını ve uzak iş güçlerinin çevrimiçi ortamda nasıl güvende kalabileceğini tartışmaktadır.

Ben'in açılış konuşmaları, konu ne olursa olsun izleyicileri tamamen içine çeken son derece ilgi çekici ve coşkulu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yoksulluk içinde büyümekten ve kariyerine okuduğu okulu temizleyerek başlamaktan küresel bir TV şovunda başrol oynamaya kadar, esneklik ve kararlılık, liderlik, siber güvenlik, istihbarat operasyonları, küresel TV markası 'Hunted' ve çok daha fazlasına kadar birçok konuyu kapsamaktadır.

BEN OWEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan

Ben Owen referansları

4Secure Cyber

Şirketi.

"Ben'in dün çok başarılı olduğunu ve kendisiyle çalışmaktan büyük keyif aldığımı bilmenizi isterim! Kendisi gerçekten sevimli bir adam ve konuşmasından sonra bizimle birkaç cin içmeyi bile başardı - eminim izleyicilerimizden gelen tüm soruları yanıtlarken kavrulmuştur, bu da adamlarımızın açıkça meşgul olduğu anlamına geldiği için gerçekten harika. Hepimiz onu çok sevdik ve kendisi kesinlikle çok komik, bu yüzden bizi tanıştırdığınız için teşekkür ederiz. Tüm çabalarınız için tekrar teşekkür ederim - harika bir ekip!"

-Londra Şehri

Konseyi

"Ben gerçekten çok sevildi! Gerçekten herkesin ilgisini çekti! Tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederiz!"

Richard Aitman

CPO

"Sanal bir konuşmanın bu kadar ilgi çekici olacağını düşünmemiştik, Vay be - yanılmışız! Birinci sınıf"

Mark Whittle

AXA

"Ben tarafından sunulan son derece interaktif bir masterclass, şiddetle tavsiye edilir"

Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.