INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

BİNNUR ZAİMLER

BİNNUR ZAİMLER Endüstri Mühendisi, Yönetim Danışmanı, İş Astrolojisi Uzmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

BİNNUR ZAİMLER 2024 Konuşma Başlıkları BİNNUR ZAİMLER 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kurumsal ve Finansal Astroloji
  • Kariyer ve Astroloji
  • Ekonomi ve Sektör Eğilimleri

Binnur Zaimler Kimdir?

Galatasaray Lisesi ve ardından İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. İnsan Kaynakları, Kalite Yönetimi ve Süreç Geliştirme konularında uzun yıllara dayanan bir deneyime sahiptir.

Sırası ile Koç Holding, Arçelik, Marks and Spencer, Avea’da üst düzey yöneticilikler yapmış, son olarak da Doğan Yayın Holding İnsan Kaynakları’ndan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini yedi yıl yürütmüştür.

Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nda (EFQM) ve Kalder’de denetçilik, Galatasaraylılar Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Sabancı Üniversitesi- EDU başta olmak üzere yurt içi ve dışı seminer ve eğitimler vermiştir.

Kurumsal Yönetim Derneği, Galatasaraylılar Derneği, Galatasaray Klübü, ‘International Society for Astrological Research’ Derneği üyesidir.

2003 yılından bu yana astroloji üzerine çeşitli alanlarda kurslar ve seminerler almıştır. 2011 yılında Kepler College- İş ve Finansal Astroloji alanında gördüğü eğitimleri, çeşitli seminerlerle paylaşmaktadır. Astroloji alanındaki kurumsal sunumlar, workshoplar ve danışmanlıklarının yanısıra, organizasyon ve süreç yönetimi alanları başta olmak üzere, yönetim danışmanlığı da vermektedir. ‘Kurumsal ve Finansal Astroloji’ konusunda Astroloji Okulunda eğitimler vermektedir.

Binnur Zaimler, evli ve bir kız çocuk annesidir.

BİNNUR ZAİMLER kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.