HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

BRETT KING

BRETT KING Konuşmacı, Start-up Kurucusu, Çok Satan Yazar, Radyo Sunucusu, TV Yorumcusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

BRETT KING  2024 Konuşma Başlıkları BRETT KING 2024 Konuşma Başlıkları

  • AUGMENTED: Akıllı Şeritte Yaşam
  • BANKA 4.0: Banka Dışında Her Yerde Bankacılık
  • Tekno-Sosyalin Yükselişi

Konuşmacı Profili

"Fintech'in Vaftiz Babası"

Brett King, dünyaca ünlü bir fütürist ve konuşmacı, Uluslararası Çok Satan Yazar ve iş dünyasının, teknolojinin ve toplumun geleceğini ele alan bir medya kişiliğidir. Başkan Xi Jinping, Yapay Zeka konusundaki Augmented kitabına atıfta bulundu ve Rusya'da 2019'un En İyi Yabancı Yazarı seçildi. 50'den fazla ülkede, TED konferanslarında konuşmuş, Wired, Techsauce, Singularity University, Web Summit, The Economist, IBM's World of Watson, CES, SIBOS ve daha birçok yerde açılış konuşmaları yapmıştır. CNN, CNBC, BBC, ABC, Fox ve Bloomberg'de yorumcu olarak yer almıştır. Daha önce Obama yönetimine Fintech politikası konusunda danışmanlık yapmış ve dünyanın dört bir yanındaki düzenleyicilere ve banka yönetim kurullarına teknoloji dönüşümü konusunda tavsiyelerde bulunmuştur.

King, FinTech konusunda dünyanın ilk ve 1 numaralı radyo programı olan "Breaking Banks "i sunmaktadır (180 ülke, 7 milyon dinleyici). ABD, Kanada, İngiltere, Endonezya, Rusya, Tanzanya, Brezilya, Suudi Arabistan ve Yeni Zelanda'da mevcut olan dünyanın ilk mobil, indirilebilir banka hesabı ile bugüne kadar 47 milyon ABD dolarının üzerinde para toplayan başarılı bir mobil girişim olan Moven'in Kurucusu ve İcra Kurulu Başkanıdır.

Banking Exchange dergisi tarafından "King of the Disruptors" ve The Australian gazetesi tarafından "Godfather of Fintech" olarak adlandırılan King, American Banker tarafından Yılın Yenilikçisi seçildi, The Financial Brand tarafından dünyanın 1 numaralı Finansal Hizmetler Etkileyicisi seçildi ve Bank Innovation tarafından "bankacılıktaki en havalı 10 marka "dan biri olarak aday gösterildi. Açık denizde yaşayan en etkili Avustralyalılardan biri olduğu için 2015 Advance Global Australian of the Year Ödülü için kısa listeye seçilmiştir. Kitapları bir düzineden fazla dilde yayımlanmış ve 20 ülkede en çok satanlar listesine girmiştir. Beşinci kitabı Augmented: Life in the Smart Lane adlı beşinci kitabı Kuzey Amerika ve Çin'de ilk 10'a girerek uluslararası en çok satanlar listesine girdi ve kitap 2 yıl boyunca Amazon'da ilk 10'da kaldı. Bunu takip eden Bank 4.0, Bankacılık kitapları için Amazon'un en çok satanlar listesinde 2 yıl geçirdi. Koronavirüs sonrası dünya için gelecek kitabının adı Teknososyalizmin Yükselişi ve 2021'in başlarında çıkacak

BRETT KING kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.