INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DAVID ROWAN

DAVID ROWAN WIRED Kurucu İngiltere Genel Yayın Yönetmeni, "Non-Bullshit Innovation - Radical Ideas from the World's Smartest Minds" ile Amazon'un 1 numaralı iş dünyası bestseller kitabının yazarı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DAVID ROWAN  2024 Konuşma Başlıkları DAVID ROWAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Krizin Ortasında Fırsat Bulmak: Koronavirüs Krizinden Çıkarken Teknoloji İyimserlik İçin Umut Veriyor. İşte Tedarik Zincirlerini Yeniden İcat Etmekten Eğitimi Yeniden Düşünmeye ve Yeni Marka Kahramanları Yaratmaya Kadar Büyüme Fırsatları.
  • İş İnovasyonu Neden Hiç Bu Kadar Önemli Olmamıştı? COVID-19, İş Dünyası Liderlerini Uyum Sağlamak İçin Delicesine Hızlı Hareket Etmeye Zorladı. Peki Etkili Bir İnovasyon Kültürünü Nasıl Oluşturursunuz? İşte David'in 20 Uluslu Saçmalık Olmayan İnovasyon Arayışından Dersler.
  • Saçmalamayan Yenilikçilerden On Ders: David Rowan, İşletmelerin ve Hükümetlerin Dijital Dönüşümden Heyecan Verici Şekilde Yararlanmaları İçin Ne Gerektiğini Anlamak İçin Dünyayı Dolaştı.

Konuşmacı Profili

David Rowan, gelişen teknolojilerin iş dünyasını nasıl etkileyeceğini ve liderlerin şimdi nasıl hazırlanmaları gerektiğini ikna edici bir şekilde açıklıyor. WIRED dergisinin İngiltere baskısının kurucu Genel Yayın Yönetmeni olarak David, WhatsApp, LinkedIn, Google, Didi, Spotify, Xiaomi, Nest, Twitter ve Tel Aviv'den Shenzhen'e kadar sayısız diğer iddialı start-up'ın kurucularını tanıdı. O zamandan beri, ikisi milyar dolarlık "tek boynuzlu at" haline gelen 60'tan fazla erken aşama teknoloji şirketine yatırım yaptı ve Avrupa'nın en büyük girişim sermayesi fonlarından biri olan Lakestar'a danışmanlık yapıyor.

David'in Amazon'daki 1 numaralı iş dünyası bestseller'ı Non-Bullshit Innovation: Radical Ideas from the World's Smartest Minds (Penguin, 2019) adlı kitabı Japonya, Kore, Rusya, Ukrayna ve diğer ülkelerde yayımlanmıştır. Teknoloji öncülüğündeki yıkım karşısında cesur kurumsal inovasyon için 20 ülkeyi kapsayan bir arayış olan kitap, başarılı bir işletmeyi geleceğe hazırlamak için on altı kanıtlanmış strateji ortaya koyuyor ve liderlerin COVID-19 sonrası dünyada dayanıklılık oluşturmalarına yardımcı oluyor.

David, The Times, GQ, Condé Nast Traveller ve The Sunday Times'ta teknoloji köşe yazarlığı yapmakta ve teknoloji kurucuları hakkında Walks With Founders adlı yeni bir podcast serisine ev sahipliği yapmaktadır. Son yıllarda 600'den fazla açılış konuşması yapması istenmiş ve Goldman Sachs, JP Morgan, Google, KPMG, McKinsey, Chanel ve Unilever gibi müşterilere sunum yapması için tekrar talep almıştır. David, Dünya Ekonomik Forumu ile İngiltere ve Fransa hükümetleri için düzenlenen etkinliklerde moderatörlük yapmıştır ve web seminerleri ve sanal konferanslara ev sahipliği yapmak için giderek daha fazla talep görmektedir.

David, yapay zeka, kuantum bilişim, otonom araçlar ve daha fazlası gibi büyük yeniliklerin işletmeleri ve tüketicileri nasıl değiştirdiğini ortaya çıkararak teknoloji trendlerini gerçek zamanlı olarak çözmektedir. Teknoloji öncülüğündeki inovasyonun ekonomik gerilemelerde ve COVID-19 krizinin ortasında bile nasıl refah yaratabileceğine odaklanıyor. Bazı durumlarda geleceğin zaten burada olduğunu ortaya koyan canlı örnekler ve ilgi çekici video kliplerle birlikte teknolojinin geleceğine dair içgörülerle dolu büyüleyici ve bilgili sunumlar yapıyor. Kendisinden genellikle inovasyon ve teknolojinin belirli bir sektörü (imalattan otomotive kadar) nasıl etkileyeceği ve yerleşik şirketlerin kendilerini korumak için neler yapabilecekleri hakkında konuşması istenir. Her konuşmasını kişiselleştiriyor ve geçtiğimiz aylarda finans, moda, kamu hizmetleri, televizyon, sigorta, nakliye, seyahat, emlak ve iş yazılımı alanlarında dinleyicilere hitap etti. Ayrıca değişen iş modelleri ve şirketlerin nasıl bir inovasyon kültürü geliştirebileceği hakkında da çok konuşuyor.

Ve hala geleceği aramaya devam ediyor.

DAVID ROWAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan

DAVID ROWAN referansları

İngiltere Başbakanı David Cameron

G8 İnovasyon Konferansı

G8 İnovasyon Konferansı'nı yönetmek üzere zaman ayırdığınız için size teşekkür etmek istiyorum. Günün tonunu mükemmel bir şekilde ayarladınız, izleyicilerin ilgisini çektiniz ve çok dolu bir gündemde sunum yapanları yönlendirdiniz. Günün geri bildirimi son derece olumlu oldu ve bu da büyük ölçüde sizin dinamizminiz, iyi mizahınız ve profesyonelliğinizden kaynaklanıyor.

Dünya Ekonomik

Forumu

Mükemmel bir moderatör - konuşmacılar için anlayışlı ve zorlayıcı, dinleyiciler için esprili ve ilgi çekici ve birlikte çalışmak için çok olumlu.

Mercer

Hong Kong

Etkinlikteki katkınız müthişti. İçerik son derece alakalı ve son derece ilginçti. Ayrıca etkinlik öncesinde yapılan bilgilendirme görüşmesinde tartışılan detayları dikkate almanızı da takdir ettik. Konuşmanız geri bildirim uygulamasında en yüksek izleyici değerlendirmesini aldı. Profesyonelliğinizin seviyesi rakipsiz

PopTech

Conference

Açılış konuşmanız muhteşemdi ve önümüzdeki birkaç gün için mükemmel bir zemin hazırladı. Bu kadar önemli bir rol oynadığınız ve hafta boyunca zaman ayırdığınız için size sonsuza kadar borçluyum. Konuşmanızla ilgili geri bildirimler son derece olumlu oldu

Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.