INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. EBRU NURLUOĞLU

Dr. Ebru Nurluoğlu MCC, ACPC, ACT, CLC Seviyesinde Üst Düzey Yönetici Koçu, Verimlilik Enstitüsü Başkanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. EBRU NURLUOĞLU  2024 Konuşma Başlıkları DR. EBRU NURLUOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Her Şeye Rağmen Mutluluk
  • Uzun Ömürlü İlişkiler
  • Şirkette Verimlilik Vahası Yaratmak
  • Kariyerinde Kendi Mükemmelinin Peşinde
  • Biz Uyurken Hayata İz Bırakanlar
  • Sosyal Sorumluluktan Sosyal Zorunluluğa
  • ‘’Sırt Çantamdan Taşanlar’’ Bir Gezginin Deneyimleri

Dr. Ebru Nurluoğlu Kimdir? 

İş hayatında turizm, televizyon, itibar yönetimi alanlarında çalışmış olup, holding kurumsal iletişim başkan yardımcılığı dahil profesyonel yaşamda “verimlilik, yönetim becerileri, kişisel gelişim, kurumsal iletişim ve kriz yönetiminde” kapsamlı bir uzmanlığa sahiptir.

Saint Benoit Fransız Lisesi’nden sonra Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirmiştir. Yüksek lisans tezini New York ve Yeditepe Üniversitesi’nde iş dünyası ve reklamcılık alanında gerçekleştirmiştir. Doktorasını İstanbul Üniversitesi’ nde STK’lar üzerine hazırlamıştır.
Dr. Ebru Nurluoğlu bugüne kadar, farklı alanlarda çalışan pek çok yönetim kurulu üyesi ve üst düzey yöneticiye takım / değişim koçluğu, danışmanlık yapmış; şirket çalışanlarına ve doktora / lisans seviyesinde binlerce kişiye eğitim vermiş; farklı ekiplerin verimlilik ve motivasyon odaklı takım koçluklarını üstlenmiştir. Şirket içi uyuşmazlıklarda takımların barışmasında, mavi yaka ile beyaz yaka iletişim dengesinde rol oynayan nadir uzmanlardandır.

Nurluoğlu’nun önemli bir başarısı; şirket verimliliğini artırmak üzere kendi geliştirdiği “takım verimliliği yönetimi ve iletişim anayasası” eğitim / atölyeleridir. Dr. Nurluoğlu ile çalışan yöneticiler, yönetim şekillerinde ve kişisel davranış alışkanlıklarında yaptıkları yalın değişiklikler ile kısa sürede çalışanlarının kalbini kazanmada ve iş verimliliğini yükseltmede önemli adımlar atmışlardır.
Dr. Ebru Nurluoğlu, teknolojiden gıdaya, AB yatırımlarından havayollarına, sanat dünyasından sağlık yatırımlarına kadar uzanan geniş yelpazede pek çok şirketin danışmanlığı ile itibar yönetimini üstlenmiştir. Stratejik planlama ve saha çalışmasında sayısız projeye (kriz, kişisel pr, iç iletişim, çalışan motivasyonu, itibar yönetimi vb.) imza atmıştır.

Dr. Nurluoğlu’nun eğitimlerine katılan hemen herkes, onun öğretme tekniklerine olan hakimiyetine ve işine olan aşkına tanık olma fırsatını bulmaktadır. Koçluk çalışması yaptığı kişilerse, iş ve özel yaşamlarında daha doyumlu ilişkilere, daha yapıcı iletişime ve bilinçli başarılara kavuştuklarını ifade etmektedir. Koçluk çalışmalarını kendi hayatını da en iyi betimleyen insana değer, mutluluk, özgünlük değerleri ile pekiştirmektedir.

Acil İhtiyaç Projesi Vakfı’nı (AİP) kurucu başkanıdır. Türkiye çapında farklı sosyal çalışmalarla binlerce kişinin ihtiyaçlarının karşılanmasında rol oynamaktadır. Dünya yetimhanelerini ve yoksul susuz köyleri dolaşan bir gezgin olan Nurluoğlu, Afrika’da bir Türk açık yetimhanesi ve açları besleyen iyilik çiftliği kurulmasına öncülük etmiştir. Bugüne dek zor lokasyonlarda binlerce insana su, gıda, malzeme temin eden projeleri yürütmüştür.

Farklı kültürlerin mutluluğa yaklaşımlarını gözlemlemek üzere dünyanın farklı ülkelerinin en ücra köşelerine seyahat eden bir gezgindir. Yemek, yaşam, turizm ve yeme içme mekanları üstüne düşünce – izlenimler de yazmaktadır.

DR. EBRU NURLUOĞLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.