INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. HANNAH FRY

Dr. Hannah Fry Matematik Profesörü | Bilim Sunucusu | Her Yönüyle Belalı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

DR. HANNAH FRY 2024 Konuşma Başlıkları DR. HANNAH FRY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yapay Zeka
  • Teknoloji
  • Büyük Veri
  • Desenler
  • Akıllı Şehirler

Dr. Hannah Fry Kimdir?

Hannah Fry, UCL'de İleri Mekânsal Analiz Merkezi'nde Şehirlerin Matematiği alanında Profesör olarak görev yapmakta ve insan davranışlarındaki örüntüleri incelemektedir. Kendisi bir matematikçi, çok satan bir yazar, ödüllü bir bilim sunucusu ve çok sayıda popüler podcast ve televizyon programının sunucusudur.

Araştırmaları, alışveriş ve ulaşımdan kentsel suç, isyan ve terörizme kadar çok çeşitli sosyal sorun ve sorulara uygulanmaktadır. Kendisi bir matematikçi, çok satan bir yazar, ödüllü bir bilim sunucusu ve çok sayıda popüler podcast ve televizyon programının sunucusudur.

Eleştirmenlerce beğenilen BBC belgeselleri arasında City in the Sky, Magic Numbers, The Joy of Winning, The Joy of Data ve 2018 yapımı Contagion - The BBC Pandemic (tahminlerin gerçekleşmesinden tam iki yıl önce, ölümcül bir salgının İngiltere'ye gelmesi durumunda neler olacağını simüle etmeyi amaçlayan devasa bir vatandaş bilimi deneyi) yer almaktadır.

Hannah düzenli olarak New Yorker için yazıyor ve kitabı (Hello World - How to be human in the age of the machine) dünyanın en prestijli kurgu dışı ödülleri için kısa listeye kaldı ve 2020 Asimov Ödülü'nü kazandı. Numberphile Youtube kanalındaki videoları, DeepMind ile yaptığı podcastler ve uzun süredir devam eden radyo dizisi The Curious Cases of Rutherford and Fry ile Hannah, matematiksel fikirleri her ilgi ve yetenekten izleyici için hayata geçirme konusundaki neşeli yeteneği ile dünya çapında tanınmaktadır.

DR. HANNAH FRY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.