INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ERCÜMENT ŞANSAL

Ercüment Şansal Master of Ceremony, TV Program Sunucusu, Showman

icon

Konuşmacı Çözümleri

Masters of Ceremony

Ercüment Şansal Kimdir? 

Marka sesi bir kurumsal kimlik enstrümanıdır!’’

‘’Müşterilerinizin sürekli gözlerinin önünde olmalı, kafalarında yaşamalı ve kalplerini fethetmelisiniz. Bunun yolu da iyi bir sunumdan geçer..."

Yıllardır binlerce toplantı ve organizasyonda sunuculuk, MC’lik yapan Ercüment Şansal aynı zamanda enerji veren konuşmalarıyla tanınır. Karşısındaki topluluğu motive eder, enerji verir, düşündürür, zihin açar gerekirse neşelendirir işte bu yüzden Enerjisi Bol “Efervesan Muhabbetler” ondan sorulur!

KONU NEYDİ?

23 yıldır bir fiil toplantıların içinde olan Ercüment Şansal, konuşma konusunda uzmanlığını toplantılarda aldığı tecrübeden edindi. Bu ne demek? Siz konuklarınıza, çalışanlarınıza ne konuda konuşulmasını istediğinizi söyleyin, gerisini ona bırakın! O anlatır.
Konuşmak, topluluklara bir fikri anlatmak yalnızca kelimelerin gücünden gelmez. Sahneyi kullanmak, enerjiyi karşı tarafa aktarmak, dikkat çekmek gerekir.

Bu yüzden “Show Businness Sahnelemesi” bunu anlatabilecek en iyi kavramlardan biri.
Eğlenceli, yerinde durmayan ,neşe veren, coşan, coşturan, aynı zamanda motive eden, sakinleştiren, düşündüren, zihin açan Ercüment Şansal şu ana kadar 475 marka,5 binin üzerinde organizasyonda sahne performansı göstermiştir.

KISACASI...

KONU NEYDİ? SİZ SÖYLEYİN O ANLATSIN

25 yıllık sahne deneyimine sahip olan Ercüment Şansal; kurum içi iletişim, marka iletişimi ve ürün tanıtım etkinliklerinin sunuculuğu, motivasyon konuşmacısı, showman & televizyon sunuculuğu, spor moderatörlüğü profesyonel tiyatro oyunculuğu, seslendirme & dublaj sanatçılığı, oyuncu koçluğu & psikodrama, etkinlik konsepti yaratma, özgün metin çalışmaları ve sahne, diksiyon, fonetik, artikülasyon, etkili iletişim ve sunum teknikleri eğitimleri alanlarında aktif rol almaya devam ediyor.

Akla gelebilecek her alandaki: sunum, televizyon, tiyatro, oyunculuk, spor tecrübeleri; farklı sahne kalıplarına girerek, klasik olmayan, ezber bozan, butik sahne performanslarıyla farkındalık yaratmakta ve ön plana çıkmaktadır.

O yüzden;
Devlet protokolü olan organizasyonlar (Design Week Turkey, Born Global İstanbul, Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası gibi..), Kış ve yaz festivalleri (KoçSporFest, OneLove Festival ,On Numara Kış, Rock Off Müzik Festivali, Birlikte Güzel, İstanbul Kite Festival, Hayat Bu Kapağın Altında Summer & Sunset Partileri gibi...)

Ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarında (Mercedes-Benz Kiteboard Formula European Championschip, Türkiye, Avrupa ve Dünya Kiteboard Şampiyonaları, Türkiye Kış Oyunları Kayak ve Snowboard Şampiyonası, Turkish Airlines Euroleague Final Four, UEFA Champions League, UEFA Europa League Maç Organizasyonları, TYF Türkiye Yat Şampiyonası, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi & Nike İşbirliği, Marka odaklı spor etkinliklerinde (KoçSporFest, Yıldız Holding / Yıldız Kupası ,International Turkish Airlines Bowling Championschip, Nike Run gibi..) hazırladığı özel show ve sunumlarıyla aranılan, sevilen ve takip edilen bir sunucu ve showman’dir.

Ayrıca, festivallerde konser öncesi yaptığı özel interaktif sahne performansı ile kitleleri coşturup, konsere hazırlamaktadır.

Ercüment Şansal , İ.Ü Fen Fakültesi Matematik ve İ.Ü Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.
Şehir Tiyatroları, Devlet Tiyatrosu ve özel tiyatrolarda oyunculuk kariyerine devam etti. Sunucu ve oyuncu olarak TRT ile başlayan, STAR TV, ATV, Show TV ile devam eden 15 yıllık televizyon geçmişi bulunmaktadır.

Sahne uzmanlığını Master of Ceremony, motivasyon konuşmacısı ve showman olarak devam etmektedir.

ERCÜMENT ŞANSAL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.