INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ERHAN ALİ YILMAZ

ERHAN ALİ YILMAZ Mindfulness Eğitmeni, Yaratıcı Yönetmen, Alışkanlık Tasarımcısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ERHAN ALİ YILMAZ 2024 Konuşma Başlıkları ERHAN ALİ YILMAZ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Mindfulness Mini (Yeni Başlayanlar için Mindfulness ile Tanışma)
  • Stresi Mindfulness ile Hafiflet
  • Alışkanlıkların Gücü: Alışkanlık Başlatma ve Değiştirme Atölyesi
  • İş Yerinde Mindfulness ve Akış
  • Mindfulness ile Liderlik 2.0
  • Ebeveynler için Mindfulness
  • The Seed 10 Haftalık Alışkanlık Değiştirme Programı
  • Meditasyon 101 (Yeni Başlayanlar için Meditasyon)

Erhan Ali Yılmaz Kimdir?

Erhan Ali Yılmaz'ın kariyer hikayesi az sonra başlıyor. Ama öncesinde 10 saniyelik bir egzersizle frontal korteksinizi biraz şarj edip, stress seviyenizi de bir miktar düşürelim. Şimdi, dikkatinizi vücüdunuzun ağırlık merkezi karın bölgenize getirin. Omuzlarınızı yukarı kaldırın. Derin bir nefes alın. 3 saniye sonra nefesinizi diyaframınızdan verirken omuzlarınızı düşürün. Tebrikler! Parasempatik sinir sisteminizi biraz gevşetip, dikkatinizi de topladınız. Şimdi devam edebilirsiniz.

Erhan Ali Yılmaz 2004 yılından bu yana Miami, Riga, Kiev, İstanbul ve Stockholm gibi şehirlerde McCann ve DDB gibi dünyanın en iyi reklam ajanslarında creative director olarak çalıştı. Bu süre zarfında bir yandan Diesel, Starbucks, Nokia, Vodafone, Audi ve Nivea gibi markalarla global projelerde yer aldı, diğer yandan da uluslararası pek çok üniversite ve konferansa eğitimci ve keynote speaker olarak katıldı.

2011 yılında nörobilime olan merakı onu Mindfulness kavramıyla tanıştırdı. Bu tanışmanın ardından uygulamaya başladığı Mindfulness tekniklerinin zihinsel ve bedensel performansındaki dramatik etkileri bu konuya tüm dikkatini yöneltmesini sağladı.

Takip eden aylarda Mindfulness teknikniğinin insan hayatındaki kullanım alanlarının zenginliği ve kolektif bilince yapabileceği pozitif etkilerinin sıradışı potansiyeli onu çok heyecanlandırdı.

Sonrasında Mindfulness tekniğini her yaştan insanla buluşturup, onların zihinlerini daha sağlıklı ve verimli kullanabilmesine yardım edebilmek hayattaki amacı ve tutkusu halini aldı.

“Bu amaçla 2015 yılında Mindfulness Academi‘yi kuran Erhan 2016 yılından bugüne Türkiye’de ve uluslararası alanda 5000’i kurumsal yönetici olmak üzere 25.000 üzerinde kişiyi Mindfulness kavramı ile tanıştırdı.

Erhan Ali Yılmaz bugün Mindfulness Academy’de ve Studio Canlı uygulamasında eğitim programlarını tasarlıyor. Ayrıca yurtiçi ve yurtdışında Mindfulness temalı seminerler vermeye devam ediyor.

ERHAN ALİ YILMAZ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.