HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

FERHAT AYDIN

Ferhat Aydın Psikolog, Psikoloji Anlatıcısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

FERHAT AYDIN 2024 Konuşma Başlıkları FERHAT AYDIN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Ne Felaketler Yaşadım Zaten Yoktular
  • Psikogösteri (Psikoloji-Psikolog Klişeleri)
  • Mutluluk Bulaşıcıdır ve Soğan Kokar
  • Sıradışı Kariyer - Kariyerini Kendin Yarat (Yaratıcılık-Girişimcilik)
  • Tanrım Beni Like'tan Yarat (Modern Zamanda İlişkiler)
  • Hocam Ne Olacak Bu Çocuğun Halı? (Çocuk Psikolojisi)

Ferhat Aydın Kimdir?

ODTÜ Psikoloji bölümünden mezun olan Ferhat Aydın, mezuniyetinin ardından Boylam Psikiyatri Enstitüsü’nde ‘Klinik Uygulamalı Psikoloji Okulu ve Nesnel Değerlendirme Eğitimi’ni tamamladı. Meslek hayatına özel bir kurumda çocuk-ergen ve ailelere psikolojik danışmanlık alanında hizmet vererek başladı. Daha sonra ‘Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi’ni tamamladı. Askerlik görevini sürdürürken ‘askeri ortama uyumu kolaylaştırıcı ve intiharı önleyici çalışmaları’ ile Kara Kuvvetleri tarafından takdir belgesiyle onurlandırıldı. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Cinsel Terapi eğitimlerini tamamlayan Aydın, bu temel eğitimlere ilaveten, Oyun Terapisi, Boşanma Adaptasyonu Terapisi, Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Terapi, Uluslararası Okul Psikolojisi Birliği onaylı eğitimler olan ‘Krize Müdahale Teknikleri’ ve ‘Terapötik Kartlar’ eğitimlerini başarıyla tamamladı. Spor psikolojisine de ilgi duyan Aydın, Türkiye Hokey Federasyonu’nun ve Hokey Milli Takımlarının psikologluğunu da yaptı.

Türkiye’de ve dünyada ilk kez hayata geçirilen Bar Psikoloğu – Psikogösteri konseptinin yaratıcısı ve uygulayıcısıdır. ‘İnsanlar psikoloğa gitmiyorsa psikolog insanlara gitsin’ düşüncesiyle hayata geçirilen bu gösteri formatı, temel psikoloji bilgilerinin mizahla harmanlanarak insanlara sunulduğu bir ‘talk show’dur. Ferhat Aydın, başta BKM Mutfak olmak üzere Psikogösteri konseptini çeşitli sahnelerde sergilemeye devam etmektedir.
Aydın çalışma hayatına bağımsız bir şekilde, psikoloji anlatıcısı ve eğitmen olarak devam etmektedir.

FERHAT AYDIN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.