INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

FREDRIK HAREN

FREDRIK HAREN İş Yaratıcılığı Uzmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

FREDRIK HAREN 2024 Konuşma Başlıkları FREDRIK HAREN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yaratıcı İş Tasarımı
  • Yaratıcı Yıkım ve Değişim
  • Küresel ve İnsani Bakış Açısı Geliştirmek
  • İnsanlığa Katkı Sağlayan Fikirlerin Gücünden Faydalanmak

Fredrik Haren Kimdir? 

Fredrik Haren altı kıtada 60’ı aşkın ülkede iki binden fazla sunum yapmış bir keynote konuşmacısı olarak yaratıcı iş tasarımı, değişim ve global iş yönetimi üzerinde çalışmaktadır. Şimdiye dek 10 kitap yayımlamış, bunların bazıları çok satanlar listelerine girmiştir. "The Idea Book" ve gerçek bir global şirketin nasıl olması gerektiğini anlattığı "One World. One Company” adlı kitapları “Bütün Zamanların En İyi 100 İşletme Kitabı” listesinde bulunmaktadır.

Fredrik konuşmalarını öyle bir içerikle donatır ki Amerikalı, Brezilyalı, Alman ve Çinli katılımcılar aynı konuşmadan ilham alabilir, birlikte gülebilir ve anlamlı dersler çıkarabilir. Fredrik sadece geçtiğimiz yıl içinde 23 ayrı uluslararası konferansta konuşma yapmıştır. Aynı şekilde, sadece geçen yıl içinde dört ayrı kıtada pek çok konferansa davet edilmiştir. Tam anlamıyla gerçek bir global konuşmacı olan Fredrik, sizin ihtiyaç duyduğunuz içerikle, dünyanın farklı yerlerinden örneklerle karşınıza çıkmaya hazır. 

Fredrik Haren 128 ülkeden 10.000 kişilik canlı katılım ve video aracılığıyla katılanlarla toplamda 400.000’i aşkın izleyicisi olan dünyanın en büyük keynote konuşma organizasyonu GLS’de görev almıştır. Bu ve diğer organizasyonlarda Marcus Buckingham, Angela Duckworth ve Sheryl Sandberg gibi önemli isimlerle aynı sahneyi paylaşmıştır.

FREDRIK HAREN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.