INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ

GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ Ekonomist, Özyeğin Üniversitesi Öğretim Görevlisi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ 2024 Konuşma Başlıkları GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ 2024 Konuşma Başlıkları

  • 2021 Ekonomik Görünüm
  • Finansal Piyasaları Anlamak
  • Global Ekonomi ve Türkiye Ekonomisi Nasıl Okunur?
  • Piyasalar için 30 Kritik Gösterge
  • Davranışsal Finans’ın Piyasaları Yönlendirmesi

Gizem Öztok Altınsaç Kimdir? 

2001 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Bilkent Üniversitesi iktisat yüksek lisansına başladı ve aynı üniversitede asistanlık yaptı. Yüksek lisans derecesini Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden aldı.

2004 yılında, profesyonel hayata adım atarak, Garanti Yatırım’da Ekonomistlik görevine başladı.

2012-2016 yılları arasında Garanti Yatırım’da Başekonomistlik görevini yerine getirdi. Bu zaman zarfında Türk Telekom gibi büyük halka arzlarda ve kurumsal satış süreçlerinde de yer alan Altınsaç, yerli ve yabancı fonlara Türkiye piyasaları ve ekonomisi hakkında Türkiye’de ve yurtdışında araştırma hizmeti verdi.

2018 yılında GOA Danışmalık şirketini kuran Altınsaç, sektördeki çeşitli bankalara ve kurumlara danışmanlık hizmeti de vermektedir. 17 yıldır finansal piyasalarda profesyonel deneyimi olan Altınsaç, Global Yatırım Holding bünyesinde bulunan Actus Portföy Yönetimi’nde 2017-2020 döneminde Ekonomist/Araştırma Direktörlüğü de yapmıştır.

2011 yılından bu yana, eş zamanlı olarak, Bloomberg HT’de Pazartesi ve Perşembe günleri İlk Söz ve Küresel Piyasalar programlarında profesyonel yorumcu olarak da yayın yapmakta ve BloombergHT’de düzenli köşe yazmaktadır.

Aralık 2020 tarihinden itibaren TUSIAD Başekonomistliğine atanan Altınsaç, aynı zamanda, Sabancı Üniversitesi’nde ve Özyeğin Üniversitesi’nde, lisans ve yüksek lisansta “davranışsal finans”, “Türkiye ekonomisinde makro verilerin okunması”, ve “makroekonomik tahmin yöntemleri” derslerini vermektedir.

GİZEM ÖZTOK ALTINSAÇ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.