INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

GONCA GÜZEL

Gonca Güzel Uzman Diyetisyen , Bütüncül Sağlık Koçu, Eğitimci, Danışman

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

GONCA GÜZEL 2024 Konuşma Başlıkları GONCA GÜZEL 2024 Konuşma Başlıkları

  • İş hayatında verimlilik ve performans için Akıllı Beslenme
  • Profesyonel beslenme ile sağlıklı yaşamı iş yerine uygulama taktikleri
  • Öz diyet Ne Demektir?
  • Hayatının Şefi Olmak
  • Sağlığa Sağlık Katacak Tarifler; Bir Gurme Gibi Diyet
  • İlaç Gibi Beslenme
  • Kendi kendinin sağlıklı yaşam koçu olmak Konuşmacı TanıtımıKonuşmacı Tanıtımı

Gonca Güzel Kimdir?

12 Şubat 1979 tarihinde doğdu. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2002 yılında mezun oldu. Hacettepe Üniversitesi'nde Renal Nütrisyon, Enteral-Parenteral Nütrisyon ve İşletme Yönetimi sertifika programlarına katıldı. Boğaziçi Üniversitesi'nde Fitoterapi eğitimi aldı. Bilgi Üniversitesinde Emotional Freedom Technique programına katıldı. JCI'ın Prime eğitimini aldı.Çocuk Hastalıklarında Beslenme, Kilo Yönetimi, Böbrek Hastalıklarında Beslenme gibi birçok alanda sertifikaları bulunmaktadır.

Bahçeşehir Üniversitesi Kobi Yönetimi MBA programını bitirdi. Başkent Üniversitesi’nde Diyetetik Doktora programını bitirdi. Uzun yıllardır ruhsal ve zihinsel terapiler, yoga, meditasyon teknikleri ile ilgilenmektedir. Insitute of İntegrative Nutrition ‘dan ‘’ İntegrative Nutrition Health Coaching’’ eğitimi aldı.

Çalışma hayatına ilk kez Usaş Antalya Havalimanı'nda Hijyen Müdürü olarak başladı. Fresenius Medical Care de Renal Diyetisyen olarak böbrek hastaları ile ilgilendi. Taylan Kümeli Sağlıklı Beslenme Merkezi'nde ise, Hastalıklarda Beslenme alanlarında çalıştı. Microsoft, Sony, Uno, PWC, Deloitte, Abdi İbrahim, İstanbul Büyükşehir Belediyesi gibi şirketlere beslenme eğitimi projeleri hazırlayıp yürüttü.

Aralık 2006'da "Büyümek için Beslenmek" adında eğitimini UNO sponsorluğunda ilköğretim okullarında vermiştir. Mart 2007'de Bahçeşehir Üniversitesi'nde "Beslenme Okulu" sertifika programını açtı.

Beslenme konusunda verdiği danışmanlıklarda bilimselliğe ve insanı bir bütün olarak incelemeye önem veriyor. Ruhsal, bedensel ve zihinsel sağlığı kazanmanın yollarını öğretiyor.2002 yılından beri bireysel ve kurumsal danışmanlık, eğitim ve koçluk yapan Gonca Güzel ; insanların hayatlarında değişim yaratmak için onları motive etmeye, yönlendirmeye ve desteklemeye değer vermektedir.

İnsanların yaşam kalitesini arttırmak için bir bütün olarak sağlıklı olması gerektiğine inanan Gonca Güzel ; psikoloji, kişisel gelişim, ruhsal terapiler, yoga ve meditasyon çalışmalarından da yararlanmaktadır.

İnsanları yönlendirirken ruhsal, fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak inceleyen ve ona göre danışmanlık ve koçluk yapan Gonca’nın ; danışanlarının daha sağlıklı, ideal kiloda, özgüvenli, özgür ve kendilerini bilen birer bireye dönüşmesini en büyük ödülü olarak görmektedir.

Kendi kişisel gelişimi için bırakmadığı öğrencilik hayatı , katıldığı seminerler ve terapiler ile beraber sürekli araştırması, okuması ve yeni çözüm yöntemleri bulması çok sevdiği ve keyif aldığı alanlardır.

Alternatif ve Fonksiyonel Tıp ilgi alanlarını oluşturmaktadır. Türkiye Diyetisyenler Derneği ve The Center for Mındful Eating derneği üyesidir.

 

GONCA GÜZEL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.