HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

GRAEME CODRINGTON

GRAEME CODRINGTON İşin Geleceği Uzmanı | Konuşmacı | Yazar | Fütürist

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

GRAEME CODRINGTON 2024 Konuşma Başlıkları GRAEME CODRINGTON 2024 Konuşma Başlıkları

  • Gelecek Trendler & Yıkıcı Değişim
  • Değişen Dünyada Liderlik
  • Farklılığa Farklı Şekilde Liderlik Etmek

Konuşmacı Profili

Graeme Codrington, işin geleceği konusunda uzmandır. Araştırmacı, yazar, fütürist, sunucu ve yönetim kurulu danışmanı olarak birçok sektör ve endüstride çalışmaktadır. İnsanların yaşama, çalışma, etkileşim ve birbirleriyle bağlantı kurma biçimlerini değiştiren yıkıcı güçlere özel bir ilgi duymaktadır.

Her yıl 20'den fazla farklı ülkede 100.000'den fazla kişiye uluslararası konuşma yapan Graeme'nin müşteri listesinde dünyanın en iyi şirketlerinden bazıları yer almaktadır ve CEO'lar, en son görüşlerini paylaşmak ve kendilerinin ve ekiplerinin geleceğe nasıl başarılı bir şekilde hazırlanabileceklerini net bir şekilde anlamalarına yardımcı olmak için onu her seferinde davet etmektedir. Graeme, küresel bir fütürist ve iş stratejisti firması olan TomorrowToday'in kurucu ortağı ve uluslararası direktörüdür. Aynı zamanda aralarında London Business School, Duke Corporate Education ve Gordon Institute of Business Science'ın da bulunduğu en iyi beş işletme okulunda misafir öğretim görevlisidir. İşletme Doktorası (DBA), Sosyoloji Yüksek Lisansı ve Muhasebe, Sanat ve İlahiyat ve Gençlik Çalışmaları alanlarında diğer profesyonel dereceler de dahil olmak üzere beş dereceye sahiptir.

Graeme, hem Güney Afrika'da hem de Birleşik Krallık'ta (Profesyonel Konuşma Derneği'nin Mükemmellik Ödülü'ne layık görüldüğü) iki farklı konuşmacı salonuna kabul edilen dünyadaki tek konuşmacıdır. Küresel Konuşmacılar Federasyonu'ndan Küresel Sertifikalı Konuşma Uzmanı statüsünü kazanan dünyadaki bir avuç profesyonel konuşmacıdan biridir.

Penguin tarafından yayınlanan ödüllü "Mind the Gap" ve "Future-Proof Your Child" da dahil olmak üzere beş kitap yazmıştır. Son kitabı "Leading in a Changing World" Temmuz 2015'te yayımlanmıştır. Graeme, çok sayıda blog, dergi ve gazetede düzenli olarak yazılar yazmakta ve dünya çapında medya tarafından düzenli olarak yorum yapmaya çağrılmaktadır.

Graeme'in geniş bilgi ve uzmanlığı, onu günümüzün hızla gelişen iş dünyasında son derece önemli kılmaktadır. Resmi nitelikleri ve araştırma referanslarının yanı sıra, geniş bir iş deneyimine sahiptir. KPMG'de Yeminli Mali Müşavirlik makaleleri yazdı, bir BT girişiminde yer aldı, Yardım sektöründe çalıştı, profesyonel bir müzisyen, bir strateji danışmanı ve şimdi tam zamanlı bir konuşmacı, kolaylaştırıcı ve yazar.

GRAEME CODRINGTON kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.