INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JOHN ROSSMAN

JOHN ROSSMAN Eski Amazon Yöneticisi, İş Stratejisti, Açılış Konuşmacısı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

JOHN ROSSMAN 2024 Konuşma Başlıkları JOHN ROSSMAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Amazon'dan Alınan Dersler | COVID19'a Yanıt Vermede Çeviklik, Yenilikçilik ve Liderlik
  • Sektörünüzün Geleceği Hakkında Amazon Gibi Düşünün
  • Amazon Gibi Düşün - Yapay Zeka
  • Amazon Gibi Düşün - Strateji ve Kurum Kültürü
  • İnovasyon hakkında Amazon gibi düşünün
  • IOT'de Amazon Way™

Konuşmacı Profili

John Rossman, aranan bir açılış konuşmacısı, eski Amazon yöneticisi ve iş stratejistidir. Rossman en çok Jeff Bezos'un "sihirli işlerimden biri" dediği ve Amazon'da satılan ve sevk edilen tüm birimlerin %50'sinden fazlasını oluşturan Amazon Marketplace'i başlatması ve ölçeklendirmesiyle tanınıyor. Rossman ayrıca Amazon.com'da CEO Jeff Bezos'un altında Kurumsal Hizmetler Direktörü olarak görev yaptı ve Target.com, Marks and Spencer ve National Basketball Association (NBA) gibi kurumsal müşterilere dünya çapında hizmetleri yönetti.

Amazon'dan ayrıldıktan sonra Rossman Partners'ın Yönetici Ortağı olarak birçok sektördeki müşterilere inovasyon, dijital strateji ve kültür konularında danışmanlık yaptı. Zorluklar ve seçenekler labirentinde rehberlik sunan Rossman, her büyüklükteki işletme için iş stratejisi bulma konusunda ustadır. Yaklaşımı, izleyicilerin nesnelerin interneti ve dijital iş stratejileriyle inovasyon yaparken karşılaştıkları teknoloji, iş ve şirket içi zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktadır.

John Rossman, çok satan Think Like Amazon kitabının yazarıdır: 50 1/2 Ideas to Become a Digital Leader, McGraw Hill tarafından yayınlanmıştır. Think Like Amazon'da Rossman, Amazon'un nasıl sonuç aldığına ve işleri hakkında nasıl düşündüğüne dair bir oyun kitabı ya da inançlar ve yaklaşımlar sistemi ortaya koymaktadır. Aynı zamanda The Amazon Way™ kitap serisinin de yazarı olan Rossman, The Amazon Way on IoT™: 10 Lessons Every Leader Should Learn from Amazon's Internet of Things Strategy kitabının da yazarıdır. Rossman, her türden işletmeye, derneğe, sağlık sektörüne ve hükümete açılış konuşmaları yapmıştır. Konuşmalarının her biri düşündürücü ilkeler ve taktiklerle doludur ve her katılımcıya uygulamaya koyacakları pratik çıkarımlar bırakacaktır.

JOHN ROSSMAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.