INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

JONATHAN BOWMAN-PERKS

Jonathan Bowman-Perks Küresel Liderlik Danışmanı: Başkanlar, CEO'lar ve Yönetim Kurulları. Usta Koç, Mentor ve Takım Koçu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

JONATHAN BOWMAN-PERKS 2024 Konuşma Başlıkları JONATHAN BOWMAN-PERKS 2024 Konuşma Başlıkları

  • İlham Veren Bir Lider ve Yüksek Performanslı Bir Oyuncu Olmak
  • Ruh Sağlığınızı ve Fiziksel Sağlığınızı İyileştirmek; Oyununuzun Zirvesinde Olmak.
  • CEO'lardan, Yönetici Ekiplerinden ve Ana Kurullardan Liderlik Dersleri ve En İyi İpuçları
  • Aşırı Yük Çağında Kendinize Liderlik Edin
  • İlham Veren Liderler İçin En İyi İpuçları

Konuşmacı Profili

Jonathan kişisel davranışlarınıza ve gelecekteki iş sonuçlarınıza odaklanır. Onunla çalışarak katartik bir deneyim yaşayacak ve kendinizin ve ekibinizin devam eden gelişimine yaptığınız yatırımdan yüksek bir getiri elde edeceksiniz. Mesleği, İngiliz Kraliyet Donanması'nda hızlı jet pilotu olan babasının kahramanca liderlik rol modelliği ve zamansız ölümü ile şekillenmiştir. Jonathan'ın yaşam amacı size ve ekibinize ilham vermektir: "Gerçek Kuzeyinizi" bulmak ve yaşamak, potansiyelinizi ortaya çıkarmak ve dünyada gerçek bir fark yaratmak.

Liderler Jonathan ile çalışmanın 3 özel faydasını gördüklerini söylüyorlar: kendileri ve liderlik ettikleri kişiler için daha büyük bir anlam ve amaç buluyorlar, daha fazla disiplin sayesinde zamandan tasarruf ediyorlar ve daha akıllıca çalışarak yaşam kalitelerini artırıyorlar. Jonathan, Master Sertifikalı Koç (MCC), yönetici ekip kolaylaştırıcısı, motivasyonel konuşmacı, hayırsever ve yazardır. Bir Kilit Etki Kişisi (KPI) olarak Kurumsal, Finans, Üniversite, Girişimcilik ve Perakende sektörlerindeki mevcut ve gelecek vadeden CEO'lara, üst düzey yöneticilere ve ekiplerine odaklanmaktadır.

Bunlar Jonathan'ın üst düzey liderlere çözmeleri için yardımcı olduğu sorunlardır:

Yöneticilerin değer katan en önemli 3 iş sorunu hakkında net düşünmelerine yardımcı olmak

Aşırı yüklenme çağında daha fazla canlılık kazanmak ve gelişmek için en iyi ipuçlarını paylaşmak

Daha akıllı çalışarak, ayakları yere basarak ve lazer gibi odaklanarak daha fazla başarı elde etmek

Yönetim kurullarının kararlar, eylemler ve sonraki adımları atarak daha etkili olmalarına yardımcı olmak

Toplantıları dönüştürmek ve daha fazla "beyaz alan" ve düşünmek için zaman yaratmak

Firmalarını dönüştürmeleri için liderleri desteklemek

Jonathan yakın zamanda Harvard Üniversitesi'nin en iyi liderlik programlarından birinden mezun olmuştur. Londra'daki Cass Business School'da Liderlik alanında Misafir Profesör ve Executive MBA öğretim görevlisidir. Halen Kıbrıs Çifte Dağ Maratonu'nda kırılmamış dünya rekorunu elinde tutmaktadır.

Kendisi bir liderlik otoritesi ve Top Tips for Inspiring Leaders; The Little Book of Wisdom (2017) ve Inspiring Leadership kitaplarının yazarıdır: Leadership Lessons from My Life (2010) kitaplarının yazarıdır. Ayrıca eşi Leigh tarafından yayınlanan Inspiring Women Leaders (İlham Veren Kadın Liderler) (2014) adlı kitaba da katkıda bulunmuştur. Kitaplarından elde edilen tüm gelir, Londra, Kenya, Güney Afrika ve dünyanın dört bir yanındaki savunmasız kadın ve çocuklara yardım eden hayır kurumu Inspiring Leadership Trust'a aktarılmaktadır.

İngiliz Ordusu Başkan Yardımcısı, Ordunun en büyük Tugayının Kurmay Başkanı ve 3 operasyonel turda Bölüğüne komuta etmiştir. PwC, IBM ve Penna PLC'nin Yönetim Kurulu ve Yönetici Koçluğu Müdürü olarak liderlik yapmıştır. Kraliçe, Doğu Timor katliamını önlemeye yardımcı olan BM liderlerinin eğitiminde liderliğe yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine MBE (Britanya İmparatorluğu Üyesi) unvanı vermiştir. Jonathan ve eşi Leigh konuşmacı, kolaylaştırıcı ve yönetici ekip koçu olarak güçlü bir ortaklık sunmaktadır. Polis, Öğretmen, Hukuk ve Psikoloji alanlarında çalışan 4 yetişkin çocuklarıyla gurur duymaktadırlar.

JONATHAN BOWMAN-PERKS kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.