INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

KİM TO

Kim To En Etkili 50 Nörodiverjan Kadın | Flair'in Kurucusu | Sertifikalı DEHB Koçu | MHFA ve Nörodiverse Savunucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

KİM TO 2024 Konuşma Başlıkları KİM TO 2024 Konuşma Başlıkları

  • DEHB ile yolculuğum ve iş yerlerinde gezinme
  • Nöroçeşitliliğin kutlanması, ne olduğu ve iş yerlerinin neden buna ihtiyacı olduğu
  • Nöroçeşitlilik ve Girişimcilik
  • Nöroçeşitlilik ve ruh sağlığı
  • Nöroçeşitliliğe sahip ebeveynler için destekleyici ebeveynlik
  • Şirketler nöroçeşitliliğe sahip yetenekleri nasıl destekleyebilir ve güçlendirebilir?

Kim To Kimdir?

Kim To, Vietnam asıllı bir İngiliz DEHB koçu ve girişimcidir. Nöroçeşitlilik ve ruh sağlığı konularında hevesli bir konuşmacıdır. Kim, bireylere DEHB'lerini yönetme konusunda destek vermekte ve nöroçeşitliliğe sahip bireyleri desteklemek isteyen şirketlere atölye çalışmaları sunmaktadır. Nöroçeşitlilik topluluğunu savunma tutkusu, geç DEHB tanısı almasından kaynaklanıyor. Hem profesyonel hem de kişisel yaşamlarında nöroçeşitliliğe sahip kişilere yönelik destek eksikliği karşısında şok oldu ve Sertifikalı DEHB koçu olarak eğitim almaya karar verdi. Şu anda teknoloji girişimciliği ekosistemini araştırıyor ve LSE'deki girişimcilik merkezi LSE Generate'te yarı zamanlı olarak çalışıyor. Kendisi 2022'nin en iyi 50 nöroderjik kadınından biri olarak seçildi ve son olarak Birleşik Krallık'taki kadınların ve ikili olmayan kişilerin kendilerindeki DEHB semptomlarını fark etmelerine yardımcı olmayı amaçlayan Staring Back at Me Kampanyası'nda yer aldı.

Teknoloji Girişimciliğine Yolculuk & Yeteneğinize Sahip Çıkın

Kim'in tutkusu, nöroçeşitliliğe sahip her bireyin kendi özgün benliklerini dünyaya taşımaları için güçlendirilmesine yardımcı olmaktır. Own your flair, kendinizle ilgili benzersiz olana sahip çıkma mesajını somutlaştırmak için bir hareket olarak doğdu. Kim, DEHB koçluğunu herkes için erişilebilir kılmak amacıyla yapay zekayı kullanma fikrini ortaya attıktan sonra girişimcilik dünyasına adım attı. Bu, DEHB teşhisi ve desteği almanın aslında bir ayrıcalık olduğunu ve birçok savunmasız topluluğun ihtiyaç duydukları yardımı almakta zorlanabileceğini anlamasından kaynaklanıyor. Bu, DEHB ve nöroçeşitlilik koçluğunu ihtiyaç duyan herkes ve nöroçeşitlilik çalışanlarını desteklemek isteyen şirketler için kullanılabilir hale getirmek için teknoloji kullanımını keşfetmek için uzun vadeli bir projedir.

KİM TO kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.