Kuşak Konuşmacıları

Kuşak Konuşmacıları

Evrim Kuran, yürüttüğü kapsamlı araştırmalara dayanan bilgiler ve veriler ışığında hazırladığı konuşmalarıyla ailenizin, iş arkadaşlarınızın ve hedef kitlenizin ihtiyaç ve eğilimlerini onlara ait gerçekler ışığında görmenizi sağlıyor.

Şu an Türkiye’de 5 kuşak birlikte yaşıyoruz. Bu kuşakların herbirinin istek ve ihtiyaçları doğdukları zamanın dinamiklerine göre şekillendi. 

Birlikte yaşadığımız ve çalıştığımız insanları sahip olduğumuz ideolojik önyargılarla değerlendirmek sadece yanıltıcı değil aynı zamanda kuşaklar arası uçurum yaratan bir etkiye sahip. Oysa kuşakları içlerine doğdukları zamanın dinamiklerine göre değerlendirerek anlamak mümkün. 

Exclusive Konuşmacımız, Kuşak Araştırmacısı, Yazar ve Universum Türkiye Lideri Evrim Kuran diyor ki:

“Kuşakları anlamak; geçmişi onurlandırmak, geleceği mümkün kılmak için fevkalade bir araç. Bir kuşağı anlamak, bir dönemi anlamaktır. Bir dönemi anladığınızda ise paradigmanın kıskacından kurtulmuş olursunuz. Ve sizin gibi olmayanları kendinize ait yargılarla değil, onlara ait gerçeklerle görmeniz mümkün olur. Bu mümkün olduğunda ise dönüşürsünüz. Birey olarak, kurum olarak, toplum olarak…” 

Evrim Kuran, yürüttüğü kapsamlı araştırmalara dayanan bilgiler ve veriler ışığında hazırladığı konuşmalarıyla ailenizin, iş arkadaşlarınızın ve hedef kitlenizin ihtiyaç ve eğilimlerini onlara ait gerçekler ışığında görmenizi sağlıyor:

Z: Bir Kuşağı Anlamak | Yeni Neslin Gelişiminde Psikolojik Sermaye | Y-Z Kuşakları ve Yeni İş Yaşamı | Organizasyonlarda Kuşak Karması | Yeni Nesiller ve Öğrenmenin Yeni Dünyası | Y-Z Kuşakları ve Organizasyonel Çekicilik | Yeni Nesil Müşteriler | Dijital Kuşağa Ebeveynlik…

Kuşak konuşmacımız hakkında daha fazla bilgi almak için konuşmacımızın sayfasını inceleyebilirsiniz.

Filtrele

Konular