HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

BARB STEGEMANN

Barb Stegemann CEO ve Kurucu, The 7 Virtues | Social Entrepreneur

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

BARB STEGEMANN 2024 Konuşma Başlıkları BARB STEGEMANN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Liderlik ve Başarının Erdemleri: En İyi Performansınızı Nasıl Sergileyebilir, İz Bırakabilir ve Büyüyebilirsiniz?
  • İyilik Yaparak İyilik Yapmak
  • Uyum Sağlayın ve Başarılı Olun. Garantilidir: Kâra Ulaşmak için Pivotu Kucaklamak
  • Markalaşma, Yeniden Markalaşma ve Genç Pazarı Kazanma
  • Hayalleri Gerçeğe Dönüştürmek: İşimi Bugün Olduğu Yere Nasıl Getirdim
  • İşletmelerin Belirsizlik Dönemlerinde Başarılı Olmaları İçin Stoacı İlkeler
  • Felsefe Orijinal Psikolojidir; Zorluklar Sırasında Zihninizi, Bedeninizi ve Ruhunuzu Güçlü Tutmak
  • Kendini Sevmek Bir Şımarıklık Değildir: Bir Gerekliliktir

Barb Stegemann Kimdir?

Barb Stegemann'ın girişimcilik vizyonu, bir asker olan en yakın arkadaşının Afganistan'da ağır yaralanmasının ardından şekillendi. Afganistan'ın ekonomisini desteklemenin, halkı için istikrar sağlamanın anahtarı olduğunu anlayan Stegemann, savaşın hüküm sürdüğü ülkelerin yeniden inşasına yardımcı olma hayaliyle, garajında vize kartıyla The 7 Virtues'u kurdu.

Şirketi, kargaşa yaşayan ülkelerden (Afganistan, Haiti, Orta Doğu ve Ruanda ve ötesi gibi) organik, adil ticaret esansiyel yağları tedarik ediyor. Stegemann, konuşmalarında karmaşık küresel konulara değinmesine rağmen, bireylerin iş dünyasını nasıl iyilik için kullanabileceğini ve hem kendi ülkelerinde hem de dünyanın öbür ucunda değişimi nasıl etkileyebileceğini açıklamak için mizahı kullanıyor.

On yıl sonra, The 7 Virtues artık ödüllü bir sosyal girişim ve Sephora'nın "Clean at Sephora" koku alanında ABD, Kanada, İngiltere ve AB dahil 16 ülkede satılan tek Kanada markası. Popüler bir açılış konuşmacısı olan Barb, ilham verici girişimcilik öyküsüyle, zorlukların üstesinden gelme konusunda güçlü mesajlar paylaşıyor ve dinleyicilerini içlerindeki yıkıcıyı kucaklamaları için güçlendiriyor. Bir haberci olan Barb, ilk olarak CBC'nin popüler programı Dragons' Den'de (ABD'de köpekbalığı tankı) bir girişim sermayesi anlaşması yaptığında milyonlarca Kanadalı tarafından tanındı - Atlantik Kanada'dan bunu yapan ilk kadın. İzleyicilerin sosyal girişimi için oy vermesiyle popüler reality şov tarihinin "En İyi Oyun Değiştiricisi" olmaya devam etti.

O zamandan beri Barb ve çok satan Clean at Sephora koku koleksiyonu, Vogue, Elle Canada, Fast Company, Forbes, The Cut, Women's Wear Daily, The Globe and Mail'in yanı sıra CBC, CNN, Bloomberg ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki önemli medya kuruluşlarında kutlandı.  Barb, WXN tarafından Kanada'nın En Güçlü 100 Kadını arasında gösterilmiş; Ernst & Young "Yılın Girişimcisi Ödülü "nü Atlantik Kanada için yükselen Girişimci kategorisinde kazanmış; Profit Guide dergisinin "En Havalı ve Muhteşem 30 Kanadalı Girişimci "sinden biri olarak gösterilmiş ve 2015 yılında görevini tamamlayarak Kanada Kraliyet Hava Kuvvetleri 14 Wing Greenwood üssünün tarihindeki ilk kadın Onursal Albay olmuştur. Barb aynı zamanda şu anda 8. baskısını yapan ve çok satan The 7 Virtues of a Philosopher Queen kitabının da yazarıdır.

Barb hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.BarbStegemann.com adresini veya sosyal girişimini ziyaret edebilir (www.The7Virtues.com) ya da hikayesini anlatan ödüllü belgeseli izleyebilirsiniz: www.PerfumeWar.com

BARB STEGEMANN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.