INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

NOREENA HERTZ

Noreena Hertz University College London'da Onursal Profesör, Ekonomist, Yazar ve Düşünce Lideri

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

NOREENA HERTZ 2024 Konuşma Başlıkları NOREENA HERTZ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yalnızlık Ekonomisi: Son Olaylar Önümüzdeki Üç Yıl İçinde Tüketici Davranışlarını Nasıl Şekillendirecek?
  • Tarihten Dersler: Geçmişten Yararlanarak Geleceği Planlamak
  • K Kuşağı: En Genç Çalışan ve Tüketici Kadronuzu Nasıl Yönetir, Elde Tutar ve İlham Verirsiniz?

Konuşmacı Profili

The Observer tarafından 'dünyanın önde gelen düşünürlerinden biri' ve Vogue tarafından 'dünyanın en ilham verici kadınlarından biri' olarak adlandırılan ekonomist Noreena Hertz, tanınmış bir düşünce lideri, akademisyen ve yayıncıdır. Daha önceki çok satan kitapları The Silent Takeover, The Debt Threat ve Eyes Wide Open yirmiden fazla ülkede yayımlanmıştır. Yakında çıkacak olan kitabı The Lonely Century - Coming Together in a World That's Pulling Apart bu yılın sonlarında İngiltere, ABD ve diğer ülkelerde yayınlanacak.

Dünya çapında yazılı basında düzenli olarak yorumculuk yapan Noreena'nın fikir yazıları The New York Times, The Washington Post, The Wall Street Journal, The Guardian, The Financial Times, Die Zeit, El Pais ve The South China Morning Post gibi yayınlarda yer almıştır. CBS'in This Morning, BBC'nin Question Time ve NHK'nın Global Debate gibi önde gelen televizyon programları da dahil olmak üzere dünya çapında sık sık televizyona çıkmakta; dört televizyon belgeseli hazırlamış ve sunmuş; ABD'nin en büyük radyo ağı Sirius XM'de kendi programını sunmuş ve İngiltere'nin önde gelen ticari televizyon ağı ITV'nin Ekonomi Editörü olarak görev yapmıştır.

Dünya çapında sık sık konuşmacı olarak aranan Noreena, TED, Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu ve Google Zeitgeist'in yanı sıra önde gelen küresel şirketler için açılış konuşmaları yapmış, Başkan Bill Clinton, Profesör Stephen Hawking ve Jane Goodall gibi aydınlarla aynı platformları paylaşmıştır.

Noreena, strateji, ekonomik, toplumsal ve jeopolitik risk, yapay zeka, dijital dönüşüm, Y kuşağı ve Y kuşağı sonrası konularında dünyanın önde gelen iş ve siyaset dünyası temsilcilerinden oluşan seçkin bir gruba danışmanlık yapmakta ve Warner Music Group'un yönetim kurulunda yer almaktadır. Düşünceleri Bono'nun Product (RED) adlı kitabına ilham kaynağı olmuştur. Newsweek'te kapak konusu olarak yer almıştır.

Noreena, Cambridge Üniversitesi'nden doktora ve Pennsylvania Üniversitesi Wharton School'dan MBA derecesine sahiptir. Cambridge Üniversitesi'nde 10 yıl geçirdikten sonra 2014 yılında University College London'a taşınmış ve burada Küresel Refah Enstitüsü'nde Onursal Profesör olarak görev yapmaktadır.

NOREENA HERTZ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.