INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

LEONARD BRODY

Leonard Brody Seri Girişimci, Risk Sermayedarı ve Yazar

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

LEONARD BRODY  2024 Konuşma Başlıkları LEONARD BRODY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Markanız Geleceğe Hazır mı?
  • Tekno-Ekonomik Trendler
  • İnovasyon Sonrası Yeni Dünyayı Şekillendirmek
  • İş Dünyasında Makro ve Davranışsal Değişim
  • İş Dünyasında Büyüme ve Tüketici Trendleri

Leonard Brody Kimdir? 

Leonard Brody “yeni dünya düzeninin tartışma yaratan liderlerinden biri” olarak nitelendirilmektedir. Girişimcilik faaliyetlerinin bir çoğu ödül kazanmış ve yazdığı kitaplar çok satanlar listelerine girmiş başarılı bir risk sermayedarıdır. Brody’nin üzerinde çalıştığı televizyon programları iki kez Emmy Ödüllerine aday gösterilmiştir. Konuşma yaptığı orgainzasyonlar arasında Birleşmiş Milletler gibi saygın oluşumlar ile Visa, Pepsi gibi önemli şirketler bulunmaktadır. Konuşmalarında değişimin hızı ve etkilerine, inovasyona ve kurumlar olarak neler yapabileceğimize yer vermektedir. 

Leonard Creative Labs ajansının yöneticisidir. Creative Labs, dünyanın en büyük spor ve eğlence etkinlikleri ajansıyla beraber çalışan bir şirkettir. Leonard aynı zamanda İngiliz Futbol ligi takımlarından Coventry City Futbol Kulübünün sahiplerinden biridir. Bütün bunlara ek olarak risk sermayedarı olduğu ortaklıkları sebebiyle, her yıl onlarca startup firmasının fonlanmasına destek vermektedir. 

Stanford Üniversitesi, G8 ülkeleri toplantıları ve Birleşmiş Milletler konferansları gibi son derece önemli oluşumlarda konferanslar vermiş olan Leonard Brody aranan bir keynote konuşmacısıdır. Görüşlerinden faydalanmış olan topluluklar ve kurumlar arasında The Financial Times, Warner Music, Dell, Visa ve Pepsi gibi şirketlerin çalışanları ile Hindistan, İsrail, İrlanda, Rusya ve Güney Afrika devletlerinin hükümetleri bulunmaktadır. 

Fortune dergisi, The Wall Street Journal, BBC ve New York Times Leonard’ın çalışmalarına yayınlarında yer vermiş medya kuruluşlarından sadece birkaçıdır. Bestseller listelerine girmiş “Innovation Nation: Canadian Leadership from Jurassic Park to Java” ile “Everything I Needed to Know About Business…I Learned from a Canadian” isimli kitapların ortak yazarıdır. Forbes dergisi işbirliği ile yazdığı “The Great Rewrite” kitabı da raflardaki yerini almıştır.

Leonard Brody Queens University’de sanat ve sanat tarihi lisans derecesini tamamlamış, Osgoode Hall hukuk fakültesinde hukuk eğitimi almış ve Harvard Üniversitesi bünyesinde Private Equity Programını bitirmiştir.

LEONARD BRODY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.