INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MARTİN LASCHKOLNİG

Martin Laschkolnig Liderlikte Huzur - Belirsiz Zamanlarda Nasıl Başarılı Olunur - Açılış Konuşmacısı, Eğitmen, Koç

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

MARTİN LASCHKOLNİG 2024 Konuşma Başlıkları MARTİN LASCHKOLNİG 2024 Konuşma Başlıkları

  • Çalkantılı Zamanlarda Liderlikte Huzur
  • Kriz Zamanlarında Huzur
  • Dağları Birlikte Taşıyoruz
  • İçten Gelen Güç-Mucize Özgüven

Martin Laschkolnig Kimdir?

Martin Laschkolnig, Avusturya'nın Linz kentindeki "Institut fur Potentialentwicklung "un (Potansiyel Geliştirme Enstitüsü) kurucusu ve yöneticisidir. Alman Konuşmacılar Birliği'nin (www.germanspeakers.org) eski başkanıdır ve San Diego'dan Güney Afrika'ya, Kosta Rika'dan Himalayalar'a ve Avrupa'nın dört bir yanındaki dinleyicilere ilham verici konuşmalar yapmıştır.

Martin motivasyon, özsaygı, güven ve iç huzurun nasıl geliştirileceği konusunda uzmandır. Ayrıca bu niteliklerin liderleri, ekiplerini ve insanların ve işletmelerin performansını nasıl etkilediği konusunda da uzmandır.

Martin, ekonomi ve girişimcilik alanındaki geçmişini Hindistan'da Tibetli rahiplerle Budist Felsefesi ve Algı Teorisi üzerine yıllarca süren çalışmalarla harmanlamıştır. Bu, en acil sorunlarımızı nasıl göreceğimiz ve çözeceğimiz konusunda yeni ve benzersiz bir yaklaşım geliştirmesine yol açtı.

Martin Laschkolnig, 2003 yılından bu yana Avusturya'da Uluslararası Benlik Saygısı Konseyi'nin temsilcisidir. Konsey, toplumlarımızda bebeklerden yetişkinlere, okullarda, ailelerde ve iş dünyasında herkes için özsaygı ve özgüvenin önemini teşvik etmeye adanmış, dünya çapında kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur.

"Mucize Güven - 5 adımda kendi kendini motive eden çalışanlar" gibi, şirketlere ve çeşitli kuruluşlara, çalışanlar arasında maksimum güvene olanak tanıyan bir ortam yaratmalarında yardımcı olan çeşitli programlar oluşturmuştur. Bunun sadece çalışanlar için avantajları yoktur, aynı zamanda ekonomik açıdan da çok mantıklıdır.

Araştırmalar bunun şirkete duygusal bağı yüksek, bağlı bir işgücüne, daha az hastalık izni ve devamsızlığa, daha düşük hata ve kaza oranlarına, çalışanların VE müşterilerin elde tutulmasının artmasına ve kapanış oranının yükselmesine yol açacağını göstermiştir.

Son programları, belirsiz zamanlarda "hayatın akışıyla nasıl başa çıkılacağına" yöneliktir. "Liderlikte Huzur" ve "İçinizdeki Eleştirmeni Nasıl Ehlileştirirsiniz" adlı bu programlar, değişimin kaçınılmaz olduğu durumlarda daha etkili bir lider olmak için bazı pratik ve basit yaklaşımları paylaşmaktadır.

MARTİN LASCHKOLNİG kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.