INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MEHMET SEMİH SÖYLEMEZ

MEHMET SEMİH SÖYLEMEZ AGT A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

MEHMET SEMİH SÖYLEMEZ 2024 Konuşma Başlıkları MEHMET SEMİH SÖYLEMEZ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Birlikte Başarmak Bir Ütopya Mı?
  • Duygusal Sermaye
  • Çift Kanatlı Liderlik
  • İş Hayatı ve Özel Hayat Ayrımı Bir İllüzyon Mu?

Mehmet Semih Söylemez Kimdir?

Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde hızlı yükselişini sürdüren, AGT A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Üyesi’dir.
İş adamı kimliğinin yanı sıra, çocukluk yıllarından itibaren hayranı olduğu üretim alanları ve bu alanlardaki insan ilişkileri üzerine deneyimlerini paylaşmak amacıyla, kitap, makale ve blog yazıları yazmaktadır.

2012 yılında, girişimcilerin ve yöneticilerin, şirketlerinin rekabet gücünün kaynağını oluşturabilecekleri, temellerini dayandırabilecekleri çok önemli bir alana dikkati çeken “Duygusal Sermaye” isimli bir kitabı yayınlanmıştır. Kitap, başarıyı yakalamak isteyen şirketler için önemli bir yol haritası niteliği taşımaktadır. AGT’nin, küçük bir atölyeden hızla markalaşarak, ağır sanayiye geçiş öyküsü başarıyla aktarılmaktadır.

Duygusal Sermaye ismiyle yürüttüğü, blog ve sosyal medya hesaplarında düzenli olarak paylaşımlar yapmakta, iş dünyasından farklı sektörlerde, farklı iş kollarına dair girişimcilere de ışık tutmaktadır.

Tüm bu yaşanmışlıklar ile Birlikte Başarma kültürünü inşa etmek üzerine yapmış olduğu çalışmaları 2017 Aralık ayında yayınlanan "Birlikte Başarmak" adlı yeni kitabında kaleme almıştır.

MEHMET SEMİH SÖYLEMEZ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.