INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MURAT ERDÖR

Murat Erdör People Connector

Keynote & Konuşma

MURAT ERDÖR 2024 Konuşma Başlıkları MURAT ERDÖR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Değişime Hazır Mısın?
  • Dijital Markanızı Nasıl Yönetiyorsunuz?
  • Firmanızı Dijital Dünyada Nasıl Görünür Yapabilirsiniz?
  • E-Ticarete Nasıl Başlayabilirsiniz?

Murat Erdör Kimdir?

TED Ankara Koleji’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1999 yılında mezun olan Murat Erdör, Bahçeşehir Üniversitesi’nde “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” üzerine master yaptı. Finans, hizmet ve enerji sektörlerinde yerli ve yabancı birçok şirkette çalıştıktan sonra, uzun süre dijital pazarlama ve otomasyon konusunda dünyanın sayılı markalarından biri olan Emarsys’de Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini yürüttü. Emarsys’deki başarılarının ardından Türkiye’nin lider pazarlama platformu Euromessage’da Türkiye Genel Müdürü olarak çalışan Erdör, 20 senelik kurumsal hayata ara verip Me Consultancy adlı firmayı kurdu.

“Bilgi Paylaştıkça Güzel” temalı www.muraterdor.com adlı web sayfasıyla farklı konularda sektöre katkıda bulunan, Faydalı Sohbetler adlı markasıyla YouTube üzerinden canlı etkinlikler düzenleyen Erdör, Faydalı Eğitimler adlı markasıyla da e-ticaret ve dijital dönüşüm konularında online eğitimler vermektedir. Yurtdışında çok az örneği olan Türkiye’de kendi alanında ilk olan, kişisel gelişim ve networking konusunda insanlara yeni kapılar açan Ready For Change adlı bir platformu hayata geçiren Murat Erdör insanlara “Değişime Hazır mısın” diye sormaktadır.

Masters of Ceremony

Murat Erdör, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

MURAT ERDÖR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.