INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

PATRICK DIXON

PATRICK DIXON Global Change Yönetim Kurulu Başkanı, Dünya’nın En Etkili 20 Yönetimi Düşünüründen Biri

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

PATRICK DIXON 2024 Konuşma Başlıkları PATRICK DIXON 2024 Konuşma Başlıkları

  • Daha Hızlı Büyümek için İnovasyon
  • Yönetimin Geleceği
  • Yeşil Teknoloji Bazlı Sürdürülebilirliğin Geleceği
  • Bio-Teknoloji ve Sağlık Teknolojilerinin Geleceği
  • Gelişen Pazarların Geleceği
  • İşin Geleceği

Patrick Dixon Kimdir?

‘’Bütün liderler daha iyi bir dünyanın mümkün olabilmesi için, son derece açık ve aynı zamanda ikna edici bir vizyona sahip olmak zorundadır’’

Global Change Ltd şirketinin yönetim kurulu başkanı olan Patrick Dixon, The Future of Almost Everything dahil, global trendler üzerine yazdığı 16 kitabıyla bilinen ve bugün Yaşayan En Etkili 20 İş Dünyası Düşünürü arasında yer alan bir fütüristtir. Dr. Dixon bugüne kadar 60’ı aşkın ülkede konuşma yapmıştır.

Özellikle Avrupa’da pek çok sektör için başarılı öngörüleri sebebiyle Avrupa’nın en başarılı fütüristlerinden biri olarak tanınmaktadır. Dünya çapında 400’den fazla şirketle çalışmıştır. Müşterileri arasında Google, Microsoft, IBM, Bank of America, BNP Paribas, Credit Suisse, KLM / Air France, BP, ExxonMobil, General Motors, General Electric, Siemens, World Bank gibi kurumların yanı sıra devletler ve hükümetler de bulunmaktadır. Patrick Dixon halen kurucu ortağı olduğu Global Innovators şirketiyle büyüme potansiyeli yüksek şirket ve girişimcileri global pazarlara hazırlayan hızlandırma programları yürütmektedir.

Patrick Dixon aslında tıp alanında eğitim görmüş bir onkoloji doktorudur. Kanser hastalığına dayanan eğitim geçmişinde en önemli dönemeçlerden biri 1988’de kurduğu uluslararası AIDS kurumu ACET olarak görünmektedir. ACET ajansı Uganda, Nijerya, Zimbabwe, Hindistan, Tayland ve Ukrayna gibi pek çok ülkede faaliyet göstermektedir. Dr. Dixon halen bu kurumdaki faaliyetleri yakından takip etmektedir. 

CNN, CNBC, Fox News, Sky News ve ITV dahil olmak üzere pek çok televizyon kanalında program konuğu olarak yer almış ve küresel sorunlar, bilim ve sağlıkla ilgili konular ve benzer hususlarda görüşlerine yer verilmiştir. Financial Times, Telegraph, Time ve Wired gibi saygın yazılı basın organlarında makaleleri yayınlanmıştır. 

Patrick Dixon’in websitesi 15 milyondan fazla ziyaretçi almıştır. Eşi Sheila ile beraber yaşamaktadır ve  dört yetişkin çocuk babasıdır.

PATRICK DIXON kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.