Search Button

Selen Baranoğlu | Konuşmacı

Akademisyen, Eğitimci, Yazar

Selen Baranoğlu - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Selen Baranoğlu

Mis gibi portakal çiçeklerinin açtığı mevsimde Adana’da dünyaya gözlerimi açtım. Anadolu Öğretmen Lisesi mezuniyetimin hemen ardından kendimi ODTÜ Eğitim Fakültesi’nde buldum. Yabancı dil öğretimi üzerine olan lisans eğitimimi tamamladıktan sonra, yine ODTÜ’de İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında yüksek lisans yaptım. İki çocuğum var. Annelik kimliğimi çok seviyorum ama birey olarak da kendimi önemsiyorum. O yüzden sevdiğim şeyleri hayatımın öncelikleri arasına yerleştirerek yaşıyorum.

Basit ve Mutlu Yaşam, Okyanusu Gezen Kırmızı, Bana Bi Sade ve Sıkıntı Yok kitaplarını yazdım. Yazmalara doyamadığım için de hala yazmaktayım. Öte yandan halen akademik hayatın içinde eğitim ve öğretimle haşır neşir olmaya da devam ediyorum. Hayatımı sadeleştirip daha yavaş ve bilinçli yaşamak adına emek veriyorum, çabalıyorum ve hayattan aldığım tüm keyfin bundan kaynaklandığını biliyorum.


Selen Baranoğlu - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız Akademisyen, Eğitimci, Yazar Selen Baranoğlu, “Sürdürülebilir Küresel İyilik İçin Bireysel ve Kurumsal Yenilenme”, “Üretkenlik ve Verimlilik Yolunda Kurumsal Sadeleşme”, “Çocuklukta Atılan Sürdürülebilir Küresel İyilik Tohumları” ve “Maskeyi Önce Kendinize Sonra Çocuğunuza” başlıklı konuşmalarıyla kurumlara ilham vermeye devam ediyor.

Selen Baranoğlu - Kurumsal Çözümler