HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

YALÇIN PEMBECİOĞLU

YALÇIN PEMBECİOĞLU Kültür ve Trend Danışmanı, Bigumigu Eş-Kurucusu ve Yayın Yönetmeni

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

YALÇIN PEMBECİOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları YALÇIN PEMBECİOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Tasarım ve Yapay Zekâ
  • Metaverse, NFT ve Web 3.0'a Sakin Bir Bakış
  • Sakin Teknoloji
  • Kapsayıcı Tasarım
  • Sürdürülebilirlik Trendleri ve Yeni Yaklaşımlar
  • Mobilitenin Geleceği
  • Trend Nasıl Takip Edilir?
  • İletişim Trendleri

Yalçın Pembecioğlu Kimdir? 

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen yaratıcı ilham platformu Bigumigu’nun eş-kurucusu ve yayın yönetmeniyim. Reklam, pazarlama ve içerik konularında 20 yıldan fazla tecrübe sahibiyim. Kültürel hareketler, pazarlama iletişimi, tasarım ve sanat konularında uzman bir konuşmacıyım, bu alanlarda marka ve ajanslara danışmanlık hizmeti de veriyorum. Tamamladığım eğitim ve programlar arasında "200 Saatlik Mindfulness Temelli Yoga Eğitmenliği" eğitimi de bulunuyor. Yoga ve meditasyon öğretme becerilerimi, sunumlarımda ele aldığım konu ve kavramları açıklarken de kullanıyorum. Mindfullness odaklı anlatım tarzım, seyircilere ve dinleyicilerimle etkileşim ve iletişimime de yansıyor.

Effie ödülü kazanan kampanyaların tüm paydaşları ile masaya yatırıldığı Effie Studio video içerik platformunun moderatörlüğünü üstleniyorum, projenin prodüksiyonu da şirketim Bigumigu tarafından yapılıyor. Bu video serisinde Türkiye'nin önde gelen markalarının pazarlama yöneticileri ve reklam ajansı profesyonelleriyle sohbetler gerçekleştiriyorum.

Yeni Yaratıcılar ile özgün, yaratıcı ve ufuk açıcı çalışmalar yapan sanatçıları düzenlediğimiz etkinlik ve yayınlarda ağırlıyoruz. Bu etkinliklerde sanat ve yaratıcılığın farklı alanlarında bize ilham veren farklı nesillerdeki yaratıcılarla onların hayatlarını ve işlerini odağa aldığımız sohbetler gerçekleştiriyoruz. Moderatörlüğünü üstlendiğim fiziksel etkinliklerimizin özet videoları buradan izleyebilirsiniz.

Yeni Yaratıcılar'ı pandemide Instagram Live üzerinden sürdürdük:

Esra Gülmen'le Söyleşi

Refik Anadol'la Söyleşi

Apple'ın Türkiye'deki ilk kürate edilmiş ‘Today At Apple’ etkinlik serisinin iki MC'sinden biri olarak seçildim. ATÖLYE tarafından organize edilen Perspektif İstanbul adlı seride hem online, hem de fiziksel etkinliklerde sahne alarak etkinliğe katılan sanatçıları sunma ve onlarla soru-cevap seanslarını yönetme görevini üstlendim.

 

YALÇIN PEMBECİOĞLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.