Search Button

Salim Kadıbeşegil | Exclusive Konuşmacı

İtibar Yönetimi Danışmanı

Salim Kadıbeşegil - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Salim Kadıbeşegil

Stratejik iletişim ve itibar yönetimi alanında yüksek referansları bulunan Salim Kadıbeşegil "40 yılı aşkın" kariyerinde çok farklı profesyonel gelişim alanlarına öncülük etti. Konferanslarında, kitaplarında, üniversitedeki derslerinde değindiği ve gündeme getirdiği bu alanlar çok sonraları iş hayatının vazgeçilmez kavramları haline geldi.

Bunlar arasında; Uluslararası Danışmanlık Şirketleri Birliği ICCO'ya Türkiye'nin üye olması ve İngiltere'den sonra İletişim danışmanlığı mesleğinde uluslararası standartlar ve iletişim şirketlerinin bağımsız denetimi alan ilk üye ülke olması (1998); Medya ölçümleme ve değerlendirme şirketi PRNET’in kuruluşu (1998); İtibar Yönetimi kavramının ülkemizde tanınması (1999); Kurumsal Sosyal Sorumluluk kavramının iş hayatının gündemine yerleşmesi (2001); Kriz iletişimi yönetimi (2002), Sürdürülebilirlik Stratejileri ve Sosyal Raporlama (2003), İç İletişim Markaları ile İletişim Yönetimi (2003); Çalışanları Markalaştırmak (2004) gibi çalışmalar yer aldı.

Kadıbeşegil; Workshop-Çalıştay, seminer, konuk konuşmacı, stratejik sunumlar gibi formatlarda yaptığı çalışmalarda bir yandan güncel sorunlar/fırsatları interaktif tartışmalarla yönlendirirken, diğer yandan yakın gelecekte nelerin gündemimizi işgal edebileceği konusunda katılımcıları fikir tartışmalarına sürüklüyor.

Bugüne kadar kendi ilgi alanları ile ilgili dokuz kitap yayımlayan Salim Kadıbeşegil, her yıl 30’dan fazla organizasyonda konuşmacı olarak birikimlerini paylaşmaktadır.

Kitaplar

  • İtibar Yönetimi; (2016) Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü Ders Kitabı
  • Ya Kuşlar Rüzgar Güllerine Çarparsa, (2015)
  • Oyun Bitti; Markalar, Şirketler ve Liderler Yeni Dönemi Nasıl Yönetecek (2012)
  • Şimdi Stratejik İletişim Zamanı (2009)
  • İtibar Yönetimi (2006)
  • Kriz Geliyorum Der (2003)
  • Halkla İlişkilere Nereden Başlamalı?(1997)
  • İlişkiler Reçeteleri (1990)
  • Halkla İlişkilerde Temel İlkeler (1985)

Salim Kadıbeşegil - İlham Veren Konuşmacılar

Exclusive konuşmacımız, İtibar Yönetimi Danışmanı Salim Kadıbeşegil, Tek Kimlikli Dünyada Çok Kimlikli Yaşamak Yaşamda Ya İZ Bırakırsınız Ya Da İS Başarı İçin Çalışanların Memnuniyeti veya Bağlılığı Değil "Mutluluğu" Önemli Dokuz Adımda İtibar Yönetimi Şirketler İtibar Risklerinin Ne Kadar Farkında? başlıklı konuşmalarıyla kurumlara rehberlik etmeye devam ediyor.

Salim Kadıbeşegil - Kurumsal Çözümler