Search Button

Akan Abdula | Exclusive Konuşmacı

FutureBright Group, Kurucu

Akan Abdula
Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Akan Abdula

17 yıl reklam, pazarlama stratejileri, marka yönetimi ve pazar araştırma iş deneyimi vardır. Grey İstanbul reklam ajansında Strateji ve Planlama bölüm başkanlığı ve Grey Group Worldwide global strateji konseyi üyeliği yaptı. Global konseyi yöneten 12 stratejist arasındaydı. Reklam Özdenetim Kurulu üyeliği yaptı. Kırmızı, Felis ve Effie jüriliği yaptı.Türkiye’nin en iyi ürün lansmanı ve en etkili sosyal sorumluluk kampanyaları olmak üzere, çok sayıda altın Effie ödülüne layık görüldü.

2012’de FutureBright ve Davranış Enstitüsü’nü kurdu. Bugün her iki şirket Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketleri arasındadır. Şirketleri 400’ün üzerinde markayı portföyünde bulundurmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin en büyük markalarına şahsen danışmanlık vermektedir. Bilgi Üniversitesi, Marka Okulu’nda Tüketici Davranışları dersini vermektedir. 2016 yılında ZMET Institute’u kurdu ve zihin bilimi öncü şirketlerinden Olson Zaltman & Associates’in dokuzuncu küresel ortağı oldu. Daily Telegraph stratejik yaklaşımlarını haberleştirmiştir.


Akan Abdula - Exclusive Konuşmacı

Konuşmacılarımız Öneriyor serisinin yeni konuğu FutureBright Group kurucusu Akan Abdula. Reklam, pazarlama stratejileri, marka yönetimi ve pazar araştırma alanlarında 20 yılı aşkın süredir deneyimi olan konuşmacımız, kurumlara “algoritmalar ve şirket kültürü”,”davranışsal ekonomi” ve “davranış değiştirmeden tutum değiştirmek” başlıklı konuşmaları ile ilham veriyor. Konuşmacımız @akanabdula, şimdi de önerileri ile sizlere ilham oluyor.