Search Button

Halil Aksu | Konuşmacı

Digitopia’nın Kurucusu ve Yönetici Ortağı, Türkiye Yapay Zekâ İnisiyatifi Fikir Babası ve Kurucusu

Halil Aksu - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Halil Aksu

Halil Aksu, Alman ekolü ile Türk kültürünün bir sentezini oluşturmuştur. Bir yandan disiplinli,diğer yandan pragmatik bir insandır. Profesyonel hayatının tümünde profesyonel danışman olarak çalışmıştır ve sayısız projede yer almıştır.

Münih Teknik Üniversitesinde enformatik, elektronik ve işletme eğitimini tamamlamıştır. İlk olarak SAP şirketinde kurumsal danışman olarak çalışmıştır. Proje yöneticiliğinden sonra, yönetim danışmanlığına Almanya’da geçmiştir ve 2002 yılından bu yana Gartner bünyesinde yönetim danışmanı olarak çalışmaya devam etmektedir.
Türkiye ve Orta Doğu’da pek çok banka, telekom operatörü v.b. önde gelen sektörlerin BT stratejilerini oluşturmuş ve organizasyonlarını yeniden yapılandırarak değişim yönetimi projelerini yönetmiştir. Son zamanlarda inovasyon alanında danışmanlık hizmetleri vermeye devam eden Halil Aksu, kurumların yenilikçilik ve yaratıcılık kabiliyetlerinden katma değer yaratmalarına katkıda bulunmuştur.

Profesyonel deneyimini pek çok farklı platformda, ilgi çekici, bilgilendirici, düşündürücü ve eğlendirici konuşmalarla paylaşmaktadır. Akıcı, sistematik ve yalın anlatımı ön plana çıkmaktadır.


Halil Aksu - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Digitopia’nın Kurucusu ve Yönetici Ortağı, Türkiye Yapay Zekâ İnisiyatifi Fikir Babası ve Kurucusu Halil Aksu, “Dijital Geleceği Kaçırmayın!” diyor ve ekliyor: “Dünya dijitalleşmektedir. Dijital dünyalaşmaktadır. Dijital dönüşüm her sektörü, her şirketi etkilemektedir. Pek çok yeni teknoloji hayatımızı baştan aşağı değiştirmektedir. Bu yenilikler yeni iş modellerine, yeni sektörlere, yeni ürün ve hizmetlere yol açmaktadır. Yeni girişimler eski devleri zorlamaktadır. Değişime ayak uyduranlar, değişimi fırsat bilenler, galip gelecektir.” diyor.

Halil Aksu - Kurumsal Çözümler