HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

HALİL AKSU

HALİL AKSU Digitopia’nın Kurucusu ve Yönetici Ortağı, Türkiye Yapay Zekâ İnisiyatifi Fikir Babası ve Kurucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

HALİL AKSU 2024 Konuşma Başlıkları HALİL AKSU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Gelecek Trend ve Teknolojileri
  • Dijital Dönüşüm ve Dijital Olgunluk Yolculuğu
  • Sürdürülebilirlik, Dönüşüm ve Olgunlaşma Yolculuğu

Halil Aksu Kimdir?

Halil Aksu Digitopia’nın kurucu ortağıdır ve CEO’sudur. 25 yılı aşkın yönetim danışmanlığı deneyimini, dünyanın lider kurumların dijital dönüşüm yolculuklarına sunmaktadır. Bugünlerde en çok Dijital Olgunluk ölçümleme işine odaklanmıştır. Münih Teknik Üniversitesinde enformatik ve elektronik okumuştur. Son 10 yıl içinde 5 adet yayınlanmış kitabı vardır, en günceli Dijitopya isimli olandır.

Pek çok üniversitede düzenli konuk konuşmacıdır, pek çok etkinlik, konferans ve zirvede açılış konuşmaları yapan aranan bir şahsiyettir. SAP ve Gartner gibi kurumlarda farklı danışman ve yönetici görevlerinde bulunmuştur. Bankacılık, sigortacılık, perakende, üretim, otomotiv ve daha pek çok sektörde stratejik projeler yürütmüştür, pek çok kurumun teknoloji, inovasyon ve dijital dönüşüm stratejilerini hazırlamıştır. Halil Aksu aynı zamanda bir sosyal girişimcidir. Maker Hareketi, Gen Hareketi ve Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi gibi girişimleri olmuştur. TRAI halen büyüyen ve gelişen bir şekilde devam etmektedir. Pek çok girişime mentörlük yapmaktadır, bazılarında melek yatırımcı olarak destek olmaktadır.

Halil Aksu, teknoloji, dijital ve inovasyonun geleceğe etkileri üzerine iyimser ve oldukça tutkuludur.

HALİL AKSU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.